אודות

ארגון חתונה הוא עסק לא פשוט בכלל, המחייב אותנו הלקוחות לפעול למען שמירה על תקציב שנוכל לעמוד בו. לצורך העניין נאלצים לבצע משא ומתן מול ספקים, על מנת להשיג את ההצעה הראויה ביותר. כל ההליך עלול להיות מייגע, ולגרום להרבה מאוד ויכוחים וחילוקי דעות בין בני הזוג. כעת יש מי שדואג לכם לכל זה, מאפשר לכם להגיע ליום האירוע בראש שקט, ואינו חורג ממסגרת התקציב אותה הגדרתם.

כאן לזוגות

את האירוע שלכם חלמתם להפיק בעצמכם, אך עד מהרה תגלו שהרבה יותר כדאי למצוא מי שיעשה זאת עבורכם. מבחינת התנהלות שותפת מול ספקים, וקביעת כל האלמנטים הנחוצים באירוע שלכם יש לכם גב שישמור עליכם. אנו מאפשרים ללקוחות לקבל את הצעת האולם או גן האירועים, ואת המלחמות על הורדת המחיר נבצע עבורם. מרגע שהגעתם אלינו לפגישה, נלווה אתכם לאורך כל הדרך.

הפתרון הטוב ביותר

בארגון חתונה, הדבר החשוב ביותר הוא השגת כל שנחוץ לחגיגה מושלמת. מלבד מקום אותו תצטרכו לסגור, יש גם הרבה מאוד פרטים קטנים וספקים עימם באים במגע. הדרך הטובה ביותר להצליח לעמוד בכל הלחץ המטורף, הוא למצוא את האדם הנכון לביצוע המשימה הזו. לנו יש את כל האמצעים לעזור לכם ברגעי האמת, ולהביא אליכם את כל מה שאתם רוצים וצריכים. החל ממשא ומתן עם אולמות וגני האירועים, ועד לבחירת כל ספק אשר תמצאו לנכון נוכח ההמלצות דרכנו.

מצבי הלחץ שלפני הכניסה לחופה, מלווים את שני בני הזוג גם בחודשים שלפני האירוע. ישנם הרבה מאוד דברים חשובים לסגור ולסדר, ולולא עזרה חיצונית מגורם מקצועי זה עלול להיות הליך מייגע. על מנת שתזכו ליהנות מהאירוע שלכם, הכנו עבורכם הליך מכירתי יוצא דופן אשר עומד בקנה אחד עם השאיפות שלכם וגם עם מסגרת התקציב.

מתחילים איתנו את הדרך

החיים שלכם עומדים להשתנות ולהפוך אתכם מזוג מאורס לנשוי. הכנו עבורכם משרד מושקע אשר נמצא במיקום האטרקטיבי בתל אביב,  המשקיף אל נוף משגע. עם הרבה מאוד מצב רוח נוכל להתחיל לעבוד על האירוע שלכם, ולדאוג שתקבלו את ההצעה הטובה ביותר.