אישורי הגעה לחתונה

לאחר שליחת הזמנות לחתונה שלכם, תרצו לדעת מהי כמות המוזמנים המדויקת שאכן יגיעו לאירוע. בכל אירוע, לפחות רבע מהמוזמנים אינם מגיעים, על מנת להתכונן מראש יש להשתמש בשירותי חברה ארגון חתונה מקצועית הדואגת לאישורי הגעה לחתונה שלכם.

אחד הטיפים שלנו לארגון חתונה חכם הוא שימוש בשירות אישורי הגעה לחתונה. עם מחירי המנות הגבוהים יחסית, כל זוג חייב לבדוק את כמות המוזמנים טרם החתונה. אתם לא רוצים להכנס למצב בו הקייטרינג שהזמנתם, הלך לבזבוז הוצאת עלויות מיותרות.

בתור חברת ארגון חתונה מנוסה, אנו מאמינים שיש צורך לחפש דרכים לחסוך עלויות חתונה וכי אפשרי לבצע ארגון חתונה במחיר שפוי. בעיקר, כשימוש בשירותים הללו יכול לחסוך גם זמן יקר וטרחה מיותרת. עם שימוש בשירות אישורי הגעה לחתונה, תוכלו לחסוך כסף על ידי קבלת תמונת מצב עדכנית לגבי מצב ההגעה וכך להזמין כמות מנות מתאימה למספר הנוכחים.

 

להפעלת שירות אישורי הגעה לחתונה של כאן לזוגות,

חייגו 072-338-5254

 

כאן לזוגות הינה חברת ארגון חתונות מנוסה אשר תטפל בכל עניין אישורי הגעה לחתונה על ידי טלפניות מקצועיות שידאגו לוודא הגעה עם כל מוזמן או באמצעות שירות שליחת סמסים מתוחכמת המעדכנת אישור הגעה בלייב.

שירות הודעות  SMS

המוקד האנושי של כאן לזוגות תוודא הגעה עם כל מוזמן ומוזמן לחתונה שלכם. נפיק עבורכם נוסח הזמנה דיגיטלי בהתאם לרצונכם בנוסף לטופס דיגיטלי בו המוזמנים יוכלו לאשר הגעה.

את אותם מוזמנים אשר אישרו הגעה, אנו נדאג לשלוח להם קישור עם כתובת ב – Waze, יום לאחר האירוע נשלח הודעת תודה לאורחים שהגיעו. המערכת שלנו תמשיך לשלוח מספר הודעות עד אשר נקבל תשובה חיובית או שלילית מהמוזמן, ברגע שלא יהיה מענה ממושך אנו נפעיל את המוקד האנושי שלנו.

מוקד טלפוני אנושי

בדומה לשירות הסמסים, אנו נדאג להשיג כל מוזמן בטלפון על מנת לקבל תשובה סופית לגבי נוכחות באירוע. אנו נתקשר למוזמנים ללא הגבלת כמות שיחות עד הרגע בו נשיג תשובות מדויקות מכולם. אנו בוחרים ומכשירים את צוות הטלפנים והטלפניות שלנו בקפידה, כל טלפן שלנו יבצע את העבודה שלו במקצועיות ואדיבות.

על מנת להתעדכן במצב אישורי ההגעה לחתונה שלכם, תקבלו מאיתנו גישה למערכת אליה תוכלו להכנס בכל רגע מהנייד או מהמחשב.

 

לקבלת פרטים נוספים על שירות אישורי הגעה לחתונה,

דברו איתנו 072-338-5254

אישורי הגעה לחתונה