ארגון חינה

ארגון חינה הוא אירוע לכל דבר, אשר דורש טיפול בהמון סידורים: יש להכין רשימת מוזמנים, להקצות תקציב לשליחת הזמנות, לבחור מקום לעריכת טקס החינה, לדאוג ללבוש המסורתי המתאים, לארגן קייטרינג לחינה, עיצוב האולם ועוד. אנו נשמח לקחת את נטל הארגון על הכתפיים שלנו ולארגן לכם חינה מסורתית ומרגשת.

חגיגת חינה קיימת מזה שנים רבות, בהיסטוריה של עמים שונים ממזרח התיכון, הודו ואפריקה. טקס החינה הינו טקס מסורתי אשר נעשה במקום או בנוסף לאירוסין, מטרת חגיגת הטקס היא מעבר מחיי הזוג בנפרד לחייהם המשותפים. את הטקס חוגגים עם המשפחה, החברים והמכרים ובמסגרתו נמרחת חינה בצבע אדום – כתום בצורת עיגול על גבי כפות ידיהם של הזוג ומסמלת מזל טוב. 

 

כאן לזוגות מארגנת טקס חינה מסורתי וחגיגי לכל עדה.

מעוניינים? חייגו 072-338-5254

 

ארגון חינה בדרך כלל נחגג כחודש או כמה ימים לפני החתונה, מה שמצריך בעצם הפקה כפולה: יש צורך לבחור שני אולמות או גני אירועים, שני תפריטים, פעמיים תקליטנים ולהקות, בגדים, נעליים, איפור וכו’. הרי מדובר אחרי הכל באותם האורחים ובאותו הזוג, כך שהטרנד כיום הוא לשלב את טקס החינה בחתונה עצמה וכך, לחסוך ארגון והפקה נוספת. כאן לזוגות מציעה ארגון חינה בחתונה עצמה ואפילו ולהפוך את טקס החינה, לאחת מהאטרקציות בחתונה שלכם.

בין אם אתם מתכננים לארגן חינה מרוקאית, חינה תימנית, עיראקית, הודית או עבור כל עדה אחרת באירוע קטן או גדול יותר, אנו נדאג שזו תהיה חינה אשר תנוהל בצורה מקצועית ומסודרת. כאן לזוגות הינה חברת ארגון והפקת אירועים אשר תוכל להציע לכם תלבושות חינה מסורתיות ומיוחדות, קייטרינג, מקום לאירוע, אפשרויות מוסיקה לאירועים כגון תקליטן לחינה ולהקות לחינה, אוהל לחינה, צלם אירועים, זמרים, איפור, עיצוב שיער ועוד.

במידה והחלטתם לשלב חינה בחתונה שלכם, נשמח להכין אתכם מראש עם מספר טיפים לארגון חתונה וכן, כבר הכנו לכם רשימה לארגון חתונה כדי לעשות סדר בדברים. אתם בטח יודעים שארגון חתונה לבד, היא לא משימה פשוטה. היות ואנו חברת ארגון חתונה מנוסה עם מאות הפקות חתונה מוצלחות, נשמח להציע את עזרתנו כדי לארגן לכם חתונה איכותית ובלתי נשכחת!

 

מחפשים חברת ארגון והפקת אירועי חינה מסורתית?

צרו קשר 072-338-5254

 

ארגון חינה