ארגון חתונה בכותל המערבי

הכותל המערבי, המקום המקודש ביותר לעם היהודי, הוא אחד המקומות המיוחדים לחתונה בארץ. זוגות רבים בוחרים בארגון חתונה בכותל כמקום להביע בו את אהבתם מהרצון לערוך חתונה מסורתית בסביבת נוף העיר העתיקה והיפהפייה שלנו. כאן לזוגות תשמח להגשים לכם חוויה קסומה זו ולארגן לכם חתונה מקורית ומסורתית יחדיו.

ארגון חתונה בכותל הוא אירוע קסום, בייחוד עם שמע התפילה המתנגנת ברקע ואווירה של קדושה. יש משהו מאוד מרגש בלהיות מתחת לחופה באיזור כה קדוש ובעל רב משמעות. בחירת חתונה בכותל המערבי תזכה אתכם בנוף עוצר נשימה של ירושלים היפהפייה עם מבט להר הבית והר הצופים. בייחוד בימות הקיץ, חתונה בכותל תאפשר לכם להנות מבריזה ירושלמית קרירה ונעימה.

חופה בכותל המערבי

היות ולא ניתן לערוך חתונה מול הכותל עצמו, קיימות שתי אפשרויות לארגון חתונה בכותל: באפשרותכם לבצע את טקס חופה בכותל במרפסת ציבורית או בבית כנסת במרחק הליכה מהכותל, יחד עם מספר מוזמנים מצומצם. כך שאם תכננתם חתונה קטנה בכותל, זוהי אופציה מתאימה במיוחד היות וניתן גם ככה לערוך רק חופה עם מספר קטן של מוזמנים. במידה והחלטתם על בית כנסת, יש לדאוג לסגור את התאריך הרצוי מראש.

 

לקבלת מידע נוסף על ארגון חתונה בכותל עם כאן לזוגות

חייגו  072-338-5254

 

חגיגת החתונה לאחר החופה

לאחר עריכת טקס החופה בכותל המערבי, באפשרותכם לבחור אחת מהשתיים: להמשיך לאירוע חתונה עצמו באולם אירועים, גן אירועים בסביבה או אפשרות נוספת היא לחגוג את החתונה בגן או אולם כמה ימים לאחר טקס החופה. כאן לזוגות תשמח לסייע לכם למצוא אולמות אירועים או גני אירועים אשר יתאימו לטעמכם האישי ולאופי האירוע.

חברת ארגון חתונה בכותל

ביצוע חתונה בכותל דורש המון הכנות וסידורים מראש ולכן מומלץ לשכור את שירותיו של מפיקי חתונות מומלצים שיעזור לכם בארגון החתונה. כאן לזוגות בעלת ניסיון עשיר בארגון חתונות בכותל, אנחנו מצליחים להפיק אירועים איכותיים בשל המיקוד שלנו בפרטים הקטנים כמו בגדולים: לרשותנו קייטרינג משובח (הכולל גם קייטרינג טבעוני), מוסיקה מיוחדת, את האירוע תלווה סעודה מרגשת וכשרה, מעשי ידיהם של השפים הבכירים שלנו.

כל העיצוב חתונה, כולל עיצוב חופה, ייעשה על ידי מעצבי חתונה מקצועיים עם עין לפרטים וניסיון של שנים. מומלץ להוסיף אטרקציות מיוחדות לחתונה, כגון נגני תופים, תוקעים בשופר, כל אלו ויותר יכולים להעצים את חוויית החופה ולהפוך אותה לאירוע מרגש פי כמה וכמה.

לארגון חתונה בכותל עם כאן לזוגות

צרו קשר 072-338-5254

 

ארגון חתונה בכותל כאן לזוגות