בר אלכוהול ובר מתוקים לחתונה

מחפשים להעצים את החוויה באירוע חתונה של חייכם? שירות בר אלכוהול ובר מתוקים לחתונה שלכם היא הבחירה הנכונה כדי לשמח האורחים, ולא רק בר רגיל אלא בר אקטיבי מלא מצב רוח של כאן לזוגות.  

נושא האלכוהול נהפך לחלק מכל אירוע, לכן אם אתם רוצים להרקיד את המוזמנים שלכם כל הערב וכל הלילה עם להקת החתונה שהזמנתם, כדאי לכם מאוד שיהיה אלכוהול בחתונה שלכם, והרבה ממנו. בדרך כלל עבור ארגון חתונה קטנה, רוב הזוגות קונים את האלכוהול לחתונה שלהם בעצמם ומשכירים רק את הברמנים.  מנגד, אירועים גדולים יותר דורשים שירותי בר לחתונה אשר יטפלו בהכל עבורכם, גם בשתייה וגם בשירות.

כיום, השכרת שירותי בר לחתונה מאפשרת לכם לשלב משקאות אלכוהוליים במגוון טעמים וצורות הגשה, יחד עם בר מתוקים לחתונה שהולך מצוין עם השתייה. בנוסף, תוכלו לבחור בבר אקטיבי אשר יהפוך את החוויה לאינטראקטיבית ויותר מהנה.

 

 השכרת בר אלכוהול לחתונה במחיר אטרקטיבי

 072-338-5254 דברו איתנו

שירותי בר לחתונה

 

בר אלכוהול לחתונה

יש להבין כי שירותי בר אלכוהול לחתונה שונים מבר רגיל אשר מגיש כל סוג אלכוהול. ניתן להזמין בר אלכוהול אשר כולל את רוב סוג האלכוהול, אך לרוב מומלץ להזמין חבילה עם בחירה מצומצמת היות ורוב האנשים אוהבים את אותם המשקאות וכך לחסוך בהוצאות חתונה. בר אלכוהול של כאן לזוגות אינו רק בר אלכוהול רגיל, תוכלו לבחור מבין צורות הגשה שונות מיוחדות כגון בקבוקונים, כוסות מיוחדות ואף מבחנות להעצמת החוויה.

 

אלכוהול לחתונה

 

בר מתוקים לחתונה

בבר מתוקים לחתונה תמצאו ממתקים ומשקאות מתוקים לרוב לא אלכוהוליים, ביניהם: קינוחים שונים, פירות חתוכים, סוכריות, ג’לי בינס, חמצוצים, ממתקי גומי, מסטיקים, פרי שייקים ושתייה קלה. בר מתוקים לחתונה הינה תוספת מושלמת לאירוע עם ילדים ובכלל, לספק את החשק למתוק אחרי כל הקייטרינג הטעים. בר מתוקים לחתונה של כאן לזוגות ידאג למלאי אופציות טעימות ומשכרות חושים שלא תוכלו לעמוד בפניהן המתאימות לקהל הטבעוני גם כן.

 

 בר מתוקים לחתונה כאן לזוגות

 

בר אקטיבי לחתונה

את הבר אקטיבי מפעילים הברמנים. אשר יוצאים במהלך החתונה אל הרחבה עם שוטים, שיקיים של פירות עם מעט אלכוהול או ללא, משקאות חריפים במגוון בטעמים, מבחנות, הכול כדי להשאיר את האורחים ברחבת הריקודים עם מצב רוח בעננים. חשוב שהברמנים יהיו מקצועיים, לבביים ונימוסיים. לכן, חשוב לבחור בקפידה את שירותי הבר האקטיבי. למזלכן, הצוות של כאן לזוגות הינו צוות אחראי, לבבי ומנומס. הברמנים שלנו מלאי שמחת חיים וידאגו לרומם את מצב רוחם של האורחים לאורך כל האירוע עם שירות אדיב.

 

השכרת בר אקטיבי ומיוחד ליום המרגש

072-338-5254

 

בר אקטיבי לחתונה כאן לזוגות