הסעות לחתונה

כחלק בלתי נפרד מהליך ארגון חתונה, נדאג לארגן הסעות לחתונה. אלו יאפשרו לנו להחליט כיצד לנהוג בנוגע למוזמנים שלנו שיתכן ורובם יגיעו מאזורים מרוחקים. בחירה בהסעות יאפשר לפתור סוגיה נוספת – נהיגה תחת השפעת אלכוהול ולמנוע מצבים לא נעימים.

בהתאם לכמות המוזמנים

סביר כי לא כל מי שהוזמן לאירוע שלכם יזדקק להסעה באמצעות מיניבוס או אוטובוס. בטרם בוחרים לשכור רכב לחתונה, מומלץ להצטייד ברשימה של אלו שגרים באזור מרוחק ואינם יכולים להשתמש ברכב פרטי. תשאול קצר של קרובי משפחה וחברים קרובים, יקל על המשימה ויאפשר ניהול נכון של רשימה כזו. את מערך הסעות לחתונה יש צורך לסיים כשבוע ממועד האירוע, וזאת במטרה לתכנן היטב את האופן בו הן יתבצעו.

 

הסעות לחתונה

 

להבין היטב את נושא העלויות

ישנם מספר כלי תחבורה שעשויים לענות על הצורך שלכם. אם בחרתם ברכב יוקרה המכיל 11 מקומות, הרי שתספקו למוזמנים שלכם חוויה איכותית ומיוחדת במינה. הנסיעה למקום האירוע תהיה מהנה ובליווי אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. נציג מקצועי מטעם חברת כאן לזוגות, ידאג לספק מידע מקצועי בנושא עלויות ויבדוק בנוגע לזמינות. לאחר קבלת אישורי הגעה לחתונה, אפשר יהיה לבצע את ההזנה ולהבטיח כי באירוע שלכם תירוץ ה”אין לי רכב” לא יתרחש.

מיניבוס לחתונה

 

מתחילים בחגיגה

אוטובוס מכיל כמות של כ50 מוזמנים, ולא תמיד ישמש פתרון יעיל לקבוצה קטנה. כיום תוכלו למצוא רכבים בגדלים שונים, שיוכלו להעניק חוויה מלאה לכל כמות נוסעים. ריפודים מיוחדים, מיקרופון ומסכים לקריוקי ועוד הפתעות מדליקות יהפכו כל נסיעה לחוויה אמיתית.