זיקוקים לחתונה

לכל אחד יש חלום להפוך את יום חתונתו לדבר הכי חם שיש. אטרקציות לחתונה הופכות את כל הליך התכנון לאירוע יוצא דופן. זה מתחיל כבר בשלב בו מתרחש טקס החופה, וממשיך על רחבת הריקודים. אם בעבר רוב החתונות היו מסתכמות בזיקוקים שנדלקו מכל עבר, הרי שכיום אפשר להצביע על לא מעט כאלו, שיעניקו עניין וייצרו מגוון עבור אירועים רבים מדי ערב. 

בין האטרקציות תוכלו למצוא :

פול מון פארטי

קיר אוסקר חתונה

חבילת הכל לאירוע

בלונים לחתונות

חבילת זיקוקים

חבילת סלואו לחתונה

חבילת עשן לסלואו

השלב המרגש ביותר בחייהם של כל זוג צעיר, הוא הרגע בו הם מתכננים את אירוע החתונה שלהם. הזמן היקר אותו מקדישים לטובת המהלך, יבוא על שכרו במהרה ויוביל אותנו לאחד מרגעי השיא המיוחדים. ההכנות לאירוע הן רבות, ולעיתים נדרש זמן של מספר חודשים כדי למקסם את הרצונות שלנו.
ספקים רבים ייקחו חלק באירוע, ביניהם אלו המספקים זיקוקים לחתונה. יש משהו מאוד חגיגי במצב בו אנו מאירים את השמים והופכים אותם צבעוניים, ומקשטים את שביל החופה עם מזרקות בצבעי זהב וכסף. על מנת לממש זאת נדרש לבחור באדם מקצועי, לו רישיון וידע המאפשר לממש את רצונותינו.

זיקוקים לחתונה במרכז

להיות שם כשזה קורה

 זיקוקים לחתונה ניתן למצוא כמעט בכל האירועים המשנים סטטוס של זוג בתחילת דרכו. בעבר הלא רחוק, אולמות אירועים אפשרו להפעיל אותם במקום סגור בעת ריקוד או חופה פנימית. התיקון לחוק מוציא אותם החוצה וכיום לא ניתן לבצע את ההפעלה במתחם סגור.
היופי והוספת האפקט הצבעוני גורם לכל חתונה להיות עשירה יותר. כאשר עוסקים בארגון החתונה, מעטים הזוגות שלא ירצו לקחת אותם בחשבון, כאשר מתחילים לתכנן אירוע ומפעילי זיקוקים רבים מוזמנים מדי ערב לשמח זוגות רבים. כמעט בכל חתונה ניתן יהיה לצפות במופע זיקוקים המתרחש בשמים, וכן מגוון סגנונות המתרחשים על הקרקע בשביל חופה ובסמוך אליו.

זיקוקים לחתונה מחיר

האות להתחיל במסיבה

חתונה מורכבת ממספר שלבים, הכוללים טקס מרגש ומסיבה המגיעה לאחריו. את הרגע בו הופכים בני הזוג לבעל ואישה באופן רשמי, נהוג לחתום באמצעות זיקוקים המוזנקים לשמיים, ממש כפי שאנו רגילים לראות ביום העצמאות. הגדלת הנפח תהיה בהוספת מזרקות זיקוקים, המובילות את הזוג בדרך לחופה. זהו למעשה האות הרשמי לחגיגות ותחילת המסיבה שתימשך אל תוך הלילה. במהלך הערב, לא נהוג להפעיל זיקוקים אך ניתן לפצות על כך באמצעות אטרקציות מעניינות שיצבעו את רחבת הריקודים.
אז לפני שאתם בוחרים את מי שיפעיל את הזיקוקים באירוע שלכם, חשוב לוודא כי יש בידיו רישיון מתאים להפעלה. זה יבטיח הפעלה מקצועית התואמת את הכללים המחמירים בחוק, וכן ביטוח בכל מקרה של תקלה.

זיקוקים לחתונות