זרי כלה

הרגע המרגש הגיע. את צועדת לחופה לבושה בשמלת כלה צחורה וקסומה, האיפור והשיער נראים מושלם ולהשלמת המראה את מחזיקה בידיים זר כלה מיוחד מפרחים חיים ויפהפיים המדיפים ריח משכר חושים. כאן לזוגות תשמח לעזור לך לבחור את אותו זר פרחים מיוחד מבין זרי כלה שונים ומיוחדים שישדרגו את המראה שלך ביום הגדול.

אז איך בוחרים את הזר פרחים המתאים ביותר? בבחירת זר כלה, כדאי קודם כל לבדוק מה מסמל כל פרח שתהיה התאמה בין המשמעות למה למסר אותו את רוצה לשדר. פלוריוגרפיה הינה תורה המנתחת את משמעות הפרחים ומצביעה על כך שלכל פרח משמעות משלו, לדוגמא: ורדים מסמלים אהבה ויופי, שושן מסמל טוהר ותמימות, סיגליות מסמלות נאמנות, חמניה מסמלת חום ושמחה, סחלבים מסמלים אצילות ויופי.

 

זרי כלה מפרחים ססגוניים ומיוחדים ליום הגדול.

מעוניינת? דברי איתנו 072-338-5254

 

פקטור נוסף העלול להשפיע על החלטתך הוא צבע וסגנון שמלת הכלה שלך. כמובן שאם החלטתם ללכת על כיוון יותר מקורי לשמלת כלה שלך והחלטת שהשמלה שלך בשום פנים ואופן לא תהיה לבנה, תצטרכי להשקיע מחשבה בשילוב הצבעים בזר הפרחים ואיך הוא יחמיא למראה הכללי שלך.

סגנון השמלה גם הוא, עלול להשפיע על ההחלטה שלך. זרי פרחים מסוימים הינם סולידריים יותר ולכן יכולים להתאים טוב יותר לשמלות כלה קלאסיות, לעומת זרים נועזים יותר היכולים להיות מתאימים יותר לשמלות כלה בוהמיות לדוגמא. כמובן שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח ועלייך לבחור בשילובים שמשמחים אותך, ואותך בלבד. במידה ואת עדיין מתלבטת איך לבחור שמלת כלה מבין מבחר סגנונות, את מוזמנת לקרוא את המדריך לסגנונות שמלות כלה.

חלק מן הכלות חושקות בזר כלה סולידרי וחלקן ירצו זר פרחים צבעוני ומלא אישיות. כאן לזוגות תפרוס בפנייך את כל הקומבינציות הכי רומנטיות ומיוחדות. בנוסף, אנו מאפשרים שזירת פרחים לפי טעם אישי, כלומר תוכלי להרכיב שילוב ייחודי משלך לזר כלה כמובן בסיוע שלנו לאורך כל הדרך.

מלבד זרי כלה, כאן לזוגות מארגנת מקצועניות שזירת פרחים לחתונה, אשר מכינות לכלה, למלוות ולאורחים מסרקיות, דשיות, צמידים וזרים מעוצבים. כל האקססוריז הללו מיוצרים בעמדת שזירת פרחים בחתונה, מעוצבת בסגנונות שונים כגון סגנון וינטאז’ ועוד.

 

מעוניינת בשזירת פרחים מיוחדת לאירוע המרגש?
צרי קשר 072-338-5254

 

זרי כלה