חתונה אזרחית

הרבנות הראשית לישראל, הסמכות הדתית העליונה במדינתנו מכתיבה חוקים וכללים לחתונה כדת משה וישראל. עם זאת, יש בינינו מספר עצום של זוגות אשר לא עומדים בדרישות של הרבנות או כלל לא מעוניינים להתחתן בחתונה דתית. הפתרון עבור זוגות אלו היא חתונה אזרחית בחו”ל אשר שווה מבחינה משפטית לחתונה דתית סטנדרטית.

 

מה זה חתונה אזרחית ולמי היא מתאימה?

במדינת ישראל חוק הנישואין משנת 1953 קובע כי כל ענייני הנישואין והגירושין של יהודים בישראל,  אזרחים או תושבים, הם תחת הסמכות השיפוטית של בתי הדין הרבניים בלבד. במילים אחרות, רק נישואין שמוכרים על ידי בתי הדין הרבניים הם נישואין חוקיים. הרבה מאוד זוגות חד מיניים, זוגות מעורבים מבחינה דתית, ממזרים/ות פסולי חיתון לעשר דורות, כוהנים שלא יכולים להתחתן עם גרושה או גיורת ונשים עגונות או מסורבות גט, מוצאים את עצמם במצב שהם צריכים פתרון אחר.

 

כאן לזוגות הינה חברת ארגון חתונות מנוסה,

אשר תשמח לארגן לכם את החתונה האזרחית שלכם.

צרו קשר 072-338-5254

 

טקס חתונה אזרחית הוא הפתרון האידאלי לזוגות הללו. זוגות המתחתנים בחתונה אזרחית בחו”ל יוכלו להיות מוכרים כזוג נשוי בארץ. אם תהיתם מדוע לא ניתן להתחתן בארץ בחתונה אזרחית, תדעו שזה חוקי אך המדינה לא תכיר בזוג כנשוי במדינת ישראל. לכן, קמו אלטרנטיבות אחרות כגון חתונה אזרחית בפראג, חתונה אזרחית בקפריסין וגאורגיה בהם הזוגות מתחתנים בטקס מצומצם עם החברים הכי קרובים והמשפחה ואז עורכים אירוע גדול יותר עם כל המוזמנים בחתונה בארץ עם להקות לחתונה, תקליטן לחתונה וכל האטרקציות המיוחדות לחתונה.

 

ארגון חתונה אזרחית בחו”ל

כאן לזוגות הינה חברת ארגון חתונה מנוסה אשר תשמח לסייע לכם בחתונת החלומות שלכם בחתונה אזרחית בחו”ל וארגון חתונה בארץ במבחר מיקומים קסומים ורומנטיים בחו”ל כגון פראג, קפריסין וגאורגיה הציוריות. בחו”ל, אנו נערוך לכם טקס זוגיות אזרחי, שוויוני ומתקדם עם תוקף משפטי ואזרחי, בטקס עצמו יוענק לכם כתב זוגיות עליו תחתמו שניכם וכן ניתן לעגן התחייבויות אלו בעזרתנו בהסכם ממון או הסכם חיים משותפים. אפשרות נוספת לבחירתכם היא הנפקת תעודת זוגיות המהווה אישור משפטי לזוגיותם.

כאן לזוגות תדאג לכל הפרטים המשפטיים ולארגון חתונה עצמה: נעזור לכם אולם אירועים מתאים, שמלת כלה, איפור ושיער כלות, צלם לחתונה ועוד, על מנת לחסוך את נטל החתונה ולפנות את זמנכם להנות מהרגע המרגש בחייכם.

 

חתונה אזרחית חלומית בחו”ל עם כאן לזוגות,

 העזרו בנו 072-338-5254

חתונה אזרחית בחו"ל

חתונה אזרחית