עיצוב חופה

הרגע המרגש בחתונה הוא החופה. כמובן עוד לפני אותו הרגע, אתם כבר מתחילים לדמיין את עצמכם צועדים לעברה, מוקפים במשפחה והחברים המתרגשים והמריעים ואז אתם רואים בסוף השביל את החופה המעוצבת בצורה יוצאת מן הכלל. כאן לזוגות תשמח לסייע לכם בהגשמת החלום ולדאוג לעיצוב חופה מרהיב ביופיו.

אחד הדברים שכל זוג שעומד להתחתן חושש ממנו, הוא להתחתן בסתם עוד חתונה רגילה. כל כלה חולמת על יום חתונתה, ואינה רוצה שהאורחים ביום שמחתה ישתעממו או יחושו תחושת דה ז’ה וו מעשרות חתונות קודמות. על מנת שזה לא יקרה, מומלץ לקחת את שירותי מפיקי חתונות מומלצים שידאגו לעיצוב חתונה ובייחוד, עיצוב חופה מיוחד ויצירתי:

עיצוב חופה יפנית

חופה יפנית היא עיצוב החופה הפופולרי בארץ. חופה יפנית מורכבת מארבעה עמודים מלבניים מוארים, עטופים בבד לבן. קיימת אפשרות לעצב את העמודים ללא בד לבן ולעטר את העמודים עם קישוטים שונים כמו פרחים, שרשרת נורות, בד לבן בחלקה האחורי של החופה או וילונות בד שקופים ועדינים בין העמודים.

עיצוב חופה עגולה

במקום לבחור בחופה מרובעת וסטנדרטית, תוכלו לבחור בכל צורה שתרצו. בשנים האחרונות מופיעות לא מעט חופות עגולות, על מנת לעצב חופה עגולה מומלץ להיעזר במפיקי חתונות מומלצים, על מנת שלא לקחת עיצוב שמגיע עם משכיר המקום. חופות עגולות יכולות להיות מקושטות בכל סגנון, יפני, כפרי ופשוט, עם פרחים ובד לבן מסביב, תאורה פנימית, כדורי פרחים ופרחים בכל חלקה העליון של החופה.

 

לעיצוב חופה מיוחד במינו,

צרו קשר 072-338-5254

עיצוב חופה כפרית

חופה כפרית לוקחת את החופה המסורתית צעד אחד קדימה. חופה כפרית הינה בנויה מעמודי עץ מעוטרים בבדים לבנים וגפנים עם אשכולות ענבים, או זרי פרחים הנתלים מסביב לחופה משני צדדיה, כדי חרס, אגרטלים לבנים גדולים וסידורי פרחים מיוחד. בנוסף, השביל המוביל לחופה יהיה משטיח לבן עם עלי כותרת פזורים עליו.

עיצוב חופה מסורתית

חופה מסורתית היא חופה פשוטה אך אלגנטית. היא מורכבת מארבעה כלונסאות בד לבן פרוש מעליה. החופה המסורתית יכול להיות חופה עומדת או נישאת המוחזקת על ידי הקרובים אליכם. כאשר הכלונסאות יכולות להיות עשויות מחומרים שונים, אך בדרך כלל עשויות מבמבוק.

ההיי-לייט בכל חתונה הוא החופה. תחתיה הזוג מתאחד לכל חייו, מקבל את הברכה והחתן מלביש על הכלה את הטבעת. כיום מקובל לנסות לערוך את החופה בצורה מיוחדת, על מנת להפוך את המקום הכי חשוב באירוע למקום היפה ביותר בו. 

במקום לדאוג לארגון חתונה לבד, תנו לחברת ארגון חתונות מנוסה להפיק לכם את חתונת השנה. אנו נטפל בכל נושא הסידורים, אנו מנוסים בעיצוב לאירועים, עיצוב חופה ושולחנות, עיצוב אירועים יוקרתיים, עיצוב אולם לחתונה שתעשה בצורה מקורית ויסודית.

 

לעיצוב חופה עם כאן לזוגות, חייגו

072-338-5254 

 

עיצוב חופה לחתונה