קייטרינג טבעוני לחתונה

ביום המאושר בחייכם, חשיבות החיבור אל הטבע ומזעור פגיעה באחר עולה מדרגה. אנחנו מעוניינים לקחת בכל זה חלק פעיל, ולכן יצרנו את אופציית קייטרינג טבעוני. גם אם אתם לא נמנים עם אוכלוסיית הטבעונים בישראל, תוכלו להתנסות ולו ליום אחד במזון שאינו פוגעני.

למה לבחור בקייטרינג טבעוני לחתונה?

דווקא ביום בו אתם נשבעים זה אל זו בטקס מרגש ומחייב, מומלץ להעניק לכם ולקהל המוזמנים את האפשרות להתחשב בכל מה שעומד סביבכם. הדאגה לסביבה ולחיים עליה תוביל אותנו לבחור בתחליפי מזון איכותיים בלבד. יש לנו את כל הסיבות לבחור במה שעתיד לשמח אותנו, תוך אפשרות לחגוג עם האהובים עלינו. לאחר בחירת להקה לחתונה ואת מי שיבצע צילום חתונה הגיע הזמן לבחור במה שבאמת יחזק את הקשר עם הסביבה הקרובה אלינו. 

קייטרינג טבעוני

איך יודעים אם הקייטרינג שבחרנו מספיק איכותי?

המוזמנים שלנו עלולים להיפגע אם לא נגיש להם בשר, אוכלוסיה בוגרת לא מעוניינת לבחור במזון שאינו מוכר, ועוד אילו שאלות עלולות להתפזר באוויר במידה ותבחרו בכיוון של קייטרינג טבעוני. ההסברה הטובה ביותר היא ההוכחה ולכן נדרש להיעזר בשירותיו של קייטרינג טבעוני איכותי. אבל איך נדע  שמה שבחרנו הוא זה שיהיה זה שיפיץ את הבשורה?

המלצות – מעל דפי האינטרנט תוכלו לקבל המלצות על שפים אותם אנו מציעים לכם, ולשמוע חוות דעת אודות המנות שהם מגישים.

התייעצות מול גורם מוסמך – מי שביקר במספר אירועים בהם הוגש מזון טבעוני ודאי כבר יודע לזהות, אך לשם פתרון יעיל מומלץ לערב בעל מקצוע שייתן את חוות דעתו בנוגע לשירות של הקייטרינג. 

טעימה אישית – אין דבר טוב מניסיון אישי, ולכן טעימה של אחת מהמנות או יותר תאפשר להחליט האם המזון איכותי או לוקה בחסר. צרפו את אחד מבני המשפחה שלכם במטרה שיאשר, או יחלוק על דעתכם.

לפרטים נוספים – 072-3385178