אפליקציית ארגון חתונה

תדמיינו שאתם יכולים להפיק את חתונת החלומות ברוגע, בקלות ובלי מאמץ. כאן לזוגות תשמח לסייע לכם עם המשימה הלא פשוטה של הפקת חתונה העומדת בפניכם בעזרת אפליקציה לארגון חתונה הנמצאת בשימוש מתמיד אצל זוגות לפני החתונה.

ארגון חתונה היא משימה הדורשת אינסוף סידורים וטיפול בפרטים קטנים. בעיקר, כאשר אתם חושבים על ארגון חתונה לבד. ארגון עצמאי דורש הרבה יותר תשומת לב ומעקב תמידי מאשר והייתם שוכרים חברת ארגון חתונה שהייתה דואגת לכל. הפתרון הטוב ביותר הוא אפליקציה לחתונה המסייעת לנהל את רשימת המוזמנים, מאפשרת מעקב אחר ההתנהלות, ניהול תקציב ועוד מלאי יתרונות שימושיים שיקלו על ארגון החתונה שלכם:

 

  • ניהול רשימת המוזמנים בעברית ובאנגלית: תשכחו מניהול רשימת המוזמנים באקסל. אפליקציה לארגון חתונה מאפשרת עדכון רשימת המוזמנים לתוכנה או במידה וכבר הכנתם קובץ אקסל, תוכלו להעלות אותו הישר לתוכנה, לנהל ולהתעדכן הישר מהאפליקציה.

 

  • עיצוב הזמנות לחתונה ו-Save The Date: האפליקציה שלנו נותנת לך במה לבטא את היצירתיות שבך לחסוך עלויות על ידי עיצוב אישי של save the date והזמנות לחתונה במערכת ידידותית, ללא צורך בהשכרת שירותי מעצב גרפי.

 

 לארגון חתונה קל ומהיר בעזרת אפליקציה לחתונה של כאן לזוגות,

חייגו 072-338-5254

אפליקציה לחתונה לזוג

 

  • מעקב הזמנות לחתונה ואישורי הגעה לחתונה: מוטמע באפליקציה שירות אישורי הגעה לחתונה. בעזרתו, תוכלו לוודא אישורי הגעה בסיוע של מוקד טלפוני אנושי ושליחת הודעות SMS עבור כל מוזמן, יחד עם תזכורת.

 

  • ניהול תקציב ומחשבון חתונה: על מנת להשאר עם אצבע על הדופק לגבי התקציב שלכם ולא להיות מופתעים כבר כשהכל מאורגן, האפליקציה לחתונה של כאן לזוגות נותנת לכם הזדמנות לנהל תקציב לחתונה שלכם בצורה חכמה ויעילה הכוללת גם מחשבון חתונה שימושי לפיקוח על כל הוצאות החתונה שלכם.

 

  • סידור הושבה לחתונה: כבר לא צריך לצייר או לדמיין את סידור ההושבה בחתונה. ארגנו לכם דרך נהרת ופשוטה לסדר הושבה של כל המוזמנים במספר דקות בלבד. כמו כן, האפליקציה כוללת אפשרות להדפיס את סידור ההושבה לנוחות מירבית.

 

  • ספר טלפונים נחוצים לניהול החתונה: באפליקציה גם תמצאו ספר טלפונים של ספקים חשובים לדוגמא לאטרקציות חתונה שארגנתם, צלם לחתונה, תקליטן לחתונה וכדומה. כמו כן מספרי טלפון של משפחה או כל טלפון אחר על מנת להפוך את הארגון לפשוט ומהיר בהרבה.

 

  • רשימת ארגון חתונה: במקום אלפי ניירות ומאות רשימות מפוזרות במקומות שונים, ריכזנו עבורכם אפשרות ליצור רשימת ארגון חתונה מסודרת של כל מה שצריך כך שתוכלו לעקוב אחר ההתנהלות בצורה מסודרת ויעילה.

 

  • תיעוד מתנות ושליחת הודעות תודה:המערכת שלנו תאפשר לשלוח תודות לכל המוזמנים שלכם בהודעת ווטסאפ או דרך מכתבים אישיים.

 

לרכישת אפליקציה לחתונה של כאן לזוגות,

חייגו 072-338-5254

 

תוכנה לחתונה כאן לזוגות