בחר קטגוריה
חתונה אזרחית
שירותים לחתונה
חתן כלה
אטרקציות לחתונה
קייטרינג ובר לחתונה
טקס חינה
מקומות לחתונה
תקליטן לחתונה
צלם לחתונה
להקה לחתונה
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל

חיפושים נפוצים

אודות

כאן לזוגות מארגנת ומנהלת את יום החתונה המרגש מתחילתו ועד סופו במחירים מוזלים, בארץ ובחו"ל.

איתנו, תוכלו להוציא לפועל ארגון חתונה במחיר שפוי. המטרה שלנו היא לחסוך לכם זמן יקר, הוצאות ומאמץ מיותר ולהעניק את השקט הנפשי להנות מיום חלומי של חגיגת אהבתכם!

לפני 11 שנים, חברתנו החלה את דרכה כצוות קטן עם השאיפה להוריד את נטל ארגון החתונה מהזוג המאורס. כעת, אנו גאים על לקיחת חלק במאות ימי חתונה בלתי נשכחים של זוגות מאושרים ומחויכים.

אנו דואגים לכל הסידורים הקיימים לפני שמתחתנים ובזמן החתונה עצמה: פגישות, התמקחויות על מחירים ופיקוח על ביצוע העבודה ביום הגדול. כך שאתם, יכולים להיות רגועים מבחינת תקציב ודאגות מיותרות.

אנו מציעים לקהל לקוחותינו מגוון סוגי חתונות בהתאם לצרכים ורצונות של כל זוג: ארגון חתונה דתית, חתונה חסידית, חתונה רפורמית, חתונה חילונית וחתונה אזרחית בחו"ל הכוללות ליווי צמוד ומלאי ענק של אפשרויות לכל חתונה שתבחרו.

לרשותנו כמות מגוונת של ספקים מכל תחום, במטרה להגשים לכם כל משאלה באירוע החתונה המרגש: מגוון אטרקציות לחתונה, מקומות מיוחדים לחתונה, תקליטני חתונה, להקות חתונהשירות ארגון חתונה מלא, צלמי חתונה אמנותיים שירותי קייטרינג ובר משובחים, מוצרים ושירותים מותאמים אישית לחתן ולכלה ועוד.

אתם יכולים להיות בטוחים, אנו עובדים עם מיטב ספקים מנוסים ומקצועיים אשר נבחרו בקפידה והוחתמו על הסכם אשר מבטיח ללקוחותינו אירוע איכותי וחוויה ייחודית. כלומר, אתם לא צריכים לדאוג לאיחורים, פיקוח או בקרות איכות, אנו דואגים לכל מרגע הגעתכם לפגישה איתנו.

אנו ניגשים לנושא ארגון החתונות עם טכניקות ניהול אירועים מתקדמות ויעילות אשר הוכיחו את עצמם בהצלחה מרובה בעבר. מאז הקמת החברה, הצוות שלנו התרחב וכעת מונה אנשי תפעול והפקת חתונות מוכשרים עם אצבע על הדופק לגבי כל מה שמעניין וחדשני בתחום החתונות, על מנת לספק לכם וליקרים לכם, חתונה בלתי נשכחת.

עקבו אחרינו
הכתובת שלנו
רח' הברזל 38, תל אביב

טלפון
© כל הזכויות שמורות לכאן לזוגות