בחר קטגוריה
חתונה אזרחית
שירותים לחתונה
חתן כלה
אטרקציות לחתונה
קייטרינג ובר לחתונה
טקס חינה
מקומות לחתונה
תקליטן לחתונה
צלם לחתונה
להקה לחתונה
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל

חיפושים נפוצים

מסיבת רווקים/רווקות על יאכטה מפוארת

אירוע המקדים לכל חתונה הוא מסיבת רווקים ורווקות. מדובר במה שעתיד להיות החגיגה האחרונה לפני הנישואין, ולכן בוחרים לחגוג עם כל החברים. על מנת ליצור את החוויה שתהיה זכורה לעד, נדרש לבחור באטרקציה להנאה מרבית.

יאכטה מפוארת מאפשרת לכולם ליהנות באופן שווה מחוויה מרעננת. בייחוד בחודשי הקיץ החמים, בהם הרפתקה על חוף הים עשויה להיות רומנטית במיוחד. אם אתם מעוניינים להפיק עבור חבר או חברה קרובים הפקה של פעם בחיים. הרי שניתנת לכם הזדמנות טובה.

 

מאמרים נוספים
חתונה ישראלית
חתונה ישראלית

מסורת החתונות בישראל היא מעט שונה מהרבה ממקומות אחרים בעולם. בחלקים נרחבים בעולם מעדיפים חתונות קלילות, וכאלו שנערכות ביום, בעוד חתונה ישראלית בדרך כלל מורכבת מאולם גדול, בשעות הערב, עם אלמנטים מובנים של קבלת פנים, חופה, ריקודים ואוכל. החתונות הישראליות הן בדרך כלל יותר רשמיות, כוללות הרבה מאוד גימיקים, ונלקחות מאוד ברצינות על ידי הזוג. חשוב לזכור שבישראל צריך להתחתן דרך הרבנות, ולכן אי אפשר לעשות חתונות ביום שבת, או חתונות ערב ביום שישי, ויש מגבלות שהופכות את החתונות של יום חמישי בערב למאוד מבוקשות ואף יקרות.

פרטים נוספים
חתונה בחורף
חתונה בחורף

עונת החתונות מתייחסת לרוב לחודשים מאי עד ספטמבר, הלא הם חודשי הקיץ. אנשים אוהבים להתחתן באולמות אירועים גדולים עם גן מרשים, וליהנות מהאפקט שנותנת כיפת השמיים. בנוסף, הלבוש הוא פחות מכביד, יש יותר חשק לצאת מהבית ולרקוד, ולא צריך להתחשב במזג האוויר. עם זאת, חשוב להבין שמי שעורך חתונה בחורף נהנה ממגוון רחב של יתרונות אחרים. חתונה בחורף היא מאוד פופולארית בעיקר כי היא יותר זולה בצורה משמעותית, והיא מאפשרת חיסכון של עלויות בהרבה מאוד אלמנטים.

פרטים נוספים
חליפות חתונה
חליפות חתונה

שמלת הכלה היא פריט הלבוש שתופס את מירב תשומת הלב ביום החתונה, כאשר חליפת החתן היא בדרך כלל מאוד צפויה, ויש שיגידו אף בנאלית. החליפות הן בדרך כלל כהות, עם עניבה או פפיון, ולא הרבה דמיון שיהפוך אותן למשהו שמעורר התפעלות. עם זאת, כיום יש מגוון עצום של חליפות חתונה משודרגות שיכולות לתת את הערך המוסף לחתן, ולא לגרום לו להיות בצילה של הכלה לאורך כל הערב. חליפות חתונה עדיף לקנות רק במקומות טובים ונחשבים,

פרטים נוספים
הזמנות לחתונה מחירים
הזמנות לחתונה מחירים

ההכנות הרבות לחתונה עולות הילוך כאשר מגיעים לתקופה של כשלושה שבועות למועד האירוע. זה בדיוק הזמן שצריך לחלק את ההזמנות לאורחים ולוודא את ההגעה שלהם, כדי לדעת בדיוק כמה שולחנות לפתוח באירוע עצמו. חלוקת ההזמנות עברה מהפך בשנים האחרונות, ואם בעבר היה מאמץ ענק לתת כמה שיותר מעטפות לאנשים באופן אישי, כיום מרבית הצעירים מעדיפים לקבל הזמנה דיגיטלית, אך זה לא נוגד את העובדה שעדיין צריך לעצב את ההזמנה, ולתת הזמנות למספר לא מבוטל של אנשים.

פרטים נוספים
בר לאירועים
בר לאירועים

אם יש אלמנט אחד משותף לכל סוג של אירוע זהו האוכל והשתייה. אנשים אשר מגיעים להתארח ולכבד אירוע של אנשים אחרים מצפים לקבל אירוח שכולל מטעמים ושתייה איכותית, שמחזירים להם על ההשקעה שעשו כדי להגיע למקום ועל המתנה שהביאו. מעבר לארוחה העיקרית ולמתאבנים, יש חשיבות גדולה גם לרמה ולכמות של האלכוהול. באירוע כמו חתונה, אנשים אוהבים לשתות הרבה, להיכנס לראש טוב, ושיהיה להם יותר קל להשתחרר על רחבת הריקודים. בכל חתונה, הבר תמיד מפוצץ באנשים שמזמינים שתייה רגע לפני שהם חוזרים לרחבה,

פרטים נוספים
רעיונות לחתונה שונה
רעיונות לחתונה שונה

זוגות אשר מנסים לתכנן חתונה צריכים לחלק את האלמנטים לכאלו שצריך, וכאלו שאפשר. ידוע שלחתונה צריך אולם, רב, די ג'יי, צלם ואוכל טוב, אך מה לגבי האפשר? מה אפשר להוסיף לחתונה על מנת לשדרג אותה ולתת ערך מוסף לאורחים. הרי חשוב מאוד לכל זוג שהאורח ייהנה, יאכל טוב וירקוד. חתונה טובה היא פועל יוצא של הנאה של האורחים, ועל כך לשים דגש. בגלל שמרבית החתונות הן כל כך בנאליות וצפויות, כאשר מגיעה חתונה מרשימה עם גימיקים ואלמנטים שונים,

פרטים נוספים
רעיונות לחתונה קטנה
רעיונות לחתונה קטנה

הפחד הגדול ביותר של כל זוג שמתחתן הוא שהחתונה שלהם תהיה בנאלית ורגילה. יש כל כך הרבה חתונות כיום וכל אחד מאיתנו מגיע לפחות לשלושה או ארבעה בכל שנה, ולכן, קשה מאוד להתבלט. האוכל הוא בדרך כלל דומה, וכך גם העיצוב, החופה והריקודים. מה שיכול להוסיף לעיתים אלו רעיונות מיוחדים, כמו תא צילום, אקדחי בועות סבון, מסיכות, דוכן ארטיקים ועוד. עם זאת, בגלל שהחתונות הללו בדרך כלל גדולות ומפוצצות באנשים, קשה מאוד להתרשם מכל מה שיש לאירוע להציע.

פרטים נוספים
קייטרינג לחתונה קטנה
קייטרינג לחתונה קטנה

כל אורח בחתונה יודע שקשה מאוד לקבל אוכל איכותי באולמות אירועים ויש לכך כמה סיבות. ראשית, בישול המוני הוא קשה. אי אפשר לתת טיפול אישי לכל חתיכת בשר או אלמנט בתוספת, ובהרבה מקרים, המנה תלויה לגמרי באלמנטים כמו תיבול או טיב התנור או הגז. שנית, בגלל שהאוכל הוא כה רב, הוא נעשה על ידי הרבה אנשים, חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות. לכן, אפשר לקבל גם מנות לא אחידות, מה שמעיד על חוסר איכות. עם זאת,

פרטים נוספים
צלמים לחתונה מחירים
צלמים לחתונה מחירים

תכנון חתונה הוא סיפור מורכב ומאתגר מאוד עבור כל זוג. מעבר להתרגשות ולאלמנטים הרבים שיש לסגור ולפתור, צריך לעבוד גם עם מגוון רחב של אנשי מקצוע בכל מיני תחומים. מעבר לאנשים המתפעלים את האולם שבחרתם, יש גם את האנשים האמונים על האוכל, מאפרים, מעצבי שמלות, אנשי איפור ושיער, די ג'יי, רב, וכמובן – הצלמים. אין כל ספק שמבין כל אנשי המקצוע, הצלמים הם ככל הנראה החשובים ביותר, מכיוון שהעבודה שלהם נשארת עם הזוג הרבה אחרי שהאירוע הסתיים.

פרטים נוספים
צלמים לחתונה בדרום
צלמים לחתונה בדרום

צילום אירועים זהו תחום מאתגר מאוד שכולל הרבה מאוד אלמנטים, כולל מקצועיות, סבלנות, כימיה והרבה מאוד ידע. הצלמים עובדים תחת לחץ רב, הן מכיוון הלקוחות שלהם, הן מכיוון האורחים, וגם מכיוון לוח הזמנים, שצריך להיות מדויק ביום האירוע, וגם כאשר מספקים ללקוחות את התוצרים, בחודשים שלאחר החתונה. הצלמים יודעים שיש תחרות גדולה מאוד בשוק, ושיש להם רק צ'אנס אחד לייצר את הזיכרונות מאותו אירוע משמח. אחד האלמנטים החשובים ביותר בצילום חתונות זה העניין של בחירת הלוקיישן לבוק החתונה.

פרטים נוספים
צלמי חתונות מומלצים
צלמי חתונות מומלצים

לכל תחום יש את האנשים שהם הכי טובים בו. זה נכון לכל אלמנט שיש בחיים, יש אנשים שטובים בדברים מסוימים, ואחרים שעדיף שיתרכזו בפעילות אחרת. בחירת צלם לחתונה הפכה למשימה קשה בימינו. תחום הצילום הוא תחום נרחב מאוד כיום, מכיוון שעם הטלפונים החכמים שיש לכולנו בידיים, כולנו למעשה צלמים במידה כזו או אחרת. עם זאת, עדיין יש הבדל בין צלמים חובבים למקצוענים, והצילום המקצועי הנפוץ ביותר הוא כמובן צילום החתונות. כיום אין חתונה בלי צוות צילום שמתעד את ההתרחשות,

פרטים נוספים
צלמי חתונות הכי טובים
צלמי חתונות הכי טובים

מרבית האנשים מתחתנים רק פעם אחת והזיכרונות מהחתונה יישארו בליבם לעד. אותו ערב מיוחד שחיבר בין שני אנשים שאוהבים אחד את השני, סביב משפחה וחברים לא יישכח לעד, אם כי חשוב מאוד לספק לאורחים ערב חגיגי שכולל אוכל טוב, חיבור רגשי, ריקודים, מוזיקה והכל בתוך אולם אחד מפואר. הזיכרונות הם דבר אחד, וכאשר יש צלם טוב, אפשר לשמר את הזיכרונות הללו בצורה אידיאלית. בחירת צלם לחתונה זהו תהליך ארוך וחשוב מאוד, שיכול להגדיר איך ייראה כל היום.

פרטים נוספים
צלם סטילס לחתונה מחיר
צלם סטילס לחתונה מחיר

המזכרות שמתקבלות מערב החתונה הן המרגשות ביותר שאפשר לקוות להן. המצב בו כל החברים ובני המשפחה מתקבצים למקום אחד הוא מאוד נדיר וכמעט בלתי ניתן לשחזר אותו, ולכן, התמונות מספרות סיפור מיוחד מאוד ויוצא דופן. בנוסף, התמונות גם מאפשרות להיזכר במי שכבר לא איתנו, ובאנקדוטות מיוחדות על אנשים שנכחו במקום. צילומי הסטילס של החתונה בדרך כלל גם מעטרים את הבית, והן חלק בלתי נפרד מכל אירוע. לכן, חשוב מאוד למצוא צלם סטילס איכותי לאירוע, וכזה שיידע לתפוס את הרגעים המשמעותיים ביותר ברגע הנכון.

פרטים נוספים
צלם מגנטים לחתונה
צלם מגנטים לחתונה

זוג שעורך חתונה מחפש שהאורחים יזכרו את החתונה שלו יותר מחתונות אחרות. מדובר בבקשה לא פשוטה, שכן האדם הממוצע הולך לכ-5 עד 8 חתונות בזמן "עונת החתונות" ואפילו כמה נוספות ב"אוף סיזן". כמובן שההורים, המשפחה והחברים הקרובים יזכרו את האירוע יותר מכולם, אך מה עם החברים הרחוקים יותר והאנשים היותר רחוקים? איך גורמים להם לזכור שהם היו באירוע ונהנו בו? ובכן, התשובה היא די פשוטה וכוללת מגנטים.

כיום, כמעט בכל חתונה אפשר למצוא צלם מגנטים לחתונה אשר מעניק לכל האורחים שי קטן וצנוע על כך שהגיעו ושמחו בשמחת הכלה והחתן.

פרטים נוספים
צלם לחתונה קטנה
צלם לחתונה קטנה

החתונות הממוצעות הן בדרך כלל גרנדיוזיות, מפוצצות ומלאות באנשים רבים. אנשים רוצים לחגוג עם כל מי שהם מכירים, כולל חברים, משפחה, ואורחים של ההורים, הסבים והסבתות, ולכן, מרבית החתונות כוללות כמה מאות של אורחים. עם זאת, יש הרבה אנשים שמרגישים שהשמחה הפרטית שלהם צריכה להיות הרבה יותר אינטימית. טרנד חדש יחסית ומעניין קם לאחרונה, והוא רלוונטי לזוגות שרוצים לקבל חגיגה קטנה יותר, עם האנשים הקרובים אליהם ביותר. חתונות קטנות יכולות לפנות גם לאנשים שרוצים לחסוך בעלויות,

פרטים נוספים
צלם לחתונה במרכז
צלם לחתונה במרכז

נהוג לחשוב שמרבית אולמות האירועים בישראל נמצאים בפריפריה. כאשר חושבים על אולמות אירועים לחתונות נוהגים לחשוב על מקומות שנמצאים בדרך כלל צפונית או דרומית מגוש דן, על בסיס ההרגשה שלקבל תחושה רומנטית צריך לברוח מהמרכז ההומה. עם זאת, כיום יש טרנד מעניין מאוד של אולמות אירועים שנמצאים במרכז, אפילו בתוך אזורי תעשיה או אזורים שאינם מרוחקים מאזורי מגורים. הטרנד האורבני הוא חזק מאוד, ויש כיום הרבה מאוד אולמות שפועלים בהצלחה בתל אביב וסביבתה.

כאשר בוחרים באולם אירועים אורבני ומרכזי,

פרטים נוספים
צלם חתונות זול
צלם חתונות זול

העלויות של חתונה הן יקרות מאוד עבור כל זוג, והחשש הגדול הוא לסיים את האירוע במינוס, למרות כל המתנות הצפויות. זוגות נוטים להיסחף מאוד בכל הנושא של תוספות, וקל מאוד להזמין עוד ועוד דברים כי "מה זה עוד קצת בתוך כל ההוצאות הללו". ובכן, בתור זוג צריך להיות מחושבים מאוד, לראות מה מספר האורחים, ולא להזמין יותר מדי אלמנטים שבסופו של דבר אין בהם צורך. גם בנושא של בחירת אנשי מקצוע כדאי להיות שקולים, ולראות כיצד מקבלים את התמורה המרבית תמורת סכום שהוא הגיוני.

פרטים נוספים
צלם וידאו לחתונה מחירים
צלם וידאו לחתונה מחירים

אחד הרגעים הזכורים ביותר לכל זוג, הוא הרגע בו התיישבו בני המשפחה אוהחברים וצפו בסרט החתונה לאחר האירוע. בדרך כלל, חודשיים או שלושה אחרי היום המיוחד, מגיע סרט הווידאו הערוך מהצלם וכולם מתקצבים כדי להתרגש ולהיזכר איך הם נראו ביום המאושר ההוא. כדי שהסרט יהיה מספיק טוב ומהנה, צריך לעבוד עם צלמים טובים, שמשתמשים בעורכים איכותיים ויודעים לספק תוצר מרשים שיעשה את העבודה. לכן, כאשר מחפשים אחר צלם וידאו לחתונה מחירים ועלויות, יש לבצע חיפוש איכותי ובלתי מתפשר.

פרטים נוספים
צילום חתונות השוואת מחירים
צילום חתונות השוואת מחירים

התנהלות כלכלית נכונה היא טובה וחשובה בכל זמן נתון, אך במיוחד כאשריש הרבה הוצאות בפתח. זוג אשר מתכנן חתונה עתיד להוציא עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים, כאשר הוא צריך להזמין שירותים רבים מאנשי מקצוע מכל מיני סוגים. לכן,התנהלות כלכלית נכונה היא קריטית, מכיוון שקל מאוד לא לשים לב, לבנות על הכנסות שלא בהכרח יגיעו ולצאת מכל האירוע עם הפסדים גדולים. כל זוג חייב לעשות סקר שוק ומחקר נרחב על מנת להגיע לאנשי המקצוע הטובים ביותר,

פרטים נוספים
צילום וידאו לחתונה
צילום וידאו לחתונה

צלם חתונה מייצרת שני סוגים של זיכרונות. הסוג הראשון הוא כמובן האלבומים המלאים בצילומי הסטילס שהוא צילם לאורך היום, כולל הבוק שצולם בלוקיישן מיוחד בשעות הצהריים, וכולל צילומי משפחה ומרחבת הריקודים. הסוג השני, והמעט יותרמיוחד, אלו צילומי הווידאו. סרט הווידאו של החתונה הוא מאוד מרגש, כי לרוב, הזוג נמצא בהלם מוחלט ולא מצליח להתייחס לכל מה שקורה סביבו. ולכן, אפשר להתרגש שוב מחדש, לבחון את כל מה שארע, וליהנות מכל הסרט כשהוא ערוך עם מוזיקה,

פרטים נוספים
עציצים לחתונה מחירים
עציצים לחתונה מחירים

העיצוב של אולמות החתונה מתרכז באלמנטים רבים מכל הסוגים. אנשים אוהבים להשתמש בבדים יפים, פסלים ופרחים, אם כי במרכז השולחנות אפשר להתפרע וללכת לכיוונים שהם מעט שונים. עציצים הם פריטים מאוד מעניינים שיכולים להאיר את השולחן, ולתת משהו שמתחבר לטבע, מפני שאין מישהו שלא אוהב קצת ירוק בעיניים. יש הרבה מאוד סוגים של עציצים שאפשר להשתמש בהם, אך העדיפות היא להשתמש בצמחיה של העונה הנוכחית על מנת שהצמח עצמו יהיה פורח ומרשים יותר.

הפקת אירוע חתונה

העציצים יכולים להיות ירוקים או צבעוניים,

פרטים נוספים
עציצי תבלין למרכז השולחן
עציצי תבלין למרכז השולחן

גידול של תבלינים הוא משהו שהרבה מאוד אנשים עושים כיום, מכיוון שזה גם תחביב נחמד וגם משהו שחוסך כסף. הטרנד הקולינרי הוא מאוד בולט בארץ בשנים האחרונות ואנשים משתמשים ביותר תבלינים בהרבה סוגים של מנות, ומעבר לתבלינים הרגילים שכולנו מכירים, יש ניסיון להשתמש גם בתבלינים מסוגים שונים. עציצי התבלינים לא רלוונטיים רק לגידול ביתי, והם יכולים לשדרג גם את הנראות של מקומות שצריכים להיות מעוצבים ורשמיים – כמו אולמי חתונות. העיצוב של השולחנות באולם הוא הרבה יותר משוגע ומגוון מאשר בעבר,

פרטים נוספים
עמדת קוקטיילים לחתונה
עמדת קוקטיילים לחתונה

עולם החתונות בנוי על טרנדים, שכן אף אחד לא רוצה חתונה בנאלית. יש הרבה דרכים לקחת את החתונה צעד אחד קדימה, אך כאשר חושבים על זה לעומק ובוחנים מה האורחים באמת רוצים, רואים שעדיף להשקיע באוכל. יש כיום הרבה אפשרויות קולינריות שבאות בחשבון לזוג מתחתן. רוב הזוגות מוסיפים דוכן של ארוחות מאוחרות לצעירים, כאשר המנות הפופולאריות הם המבורגר, ג'חנון או ארטיקים ופירות. עם זאת, כאשר הדוכנים הללו מוצבים ברחבה, לא כולם מצליחים ליהנות מהם. הטרנד האחרון,

פרטים נוספים
עמדות מיוחדות לחתונה
עמדות מיוחדות לחתונה

קבלת הפנים בחתונה היא החלק שרוב האורחים מחכים לו, כן, אפילו יותר מהחופה והריקודים. אנשים אוהבים לשוטט בין העמדות הרבות ולנשנש מאכלים מכל מיני סוגים. העובדה שיש עמדות עם אוכל מגוון עוזרת מאוד ליהנות, שכן כל אחד יכול למצוא את מה שהוא אוהב. באופן כללי, עמדות שונות יכולות לשדרג את החתונה, אפילו אם הן לא קשורות לאוכל. כיום, אפשר להציב הרבה מאוד סוגים של עמדות מיוחדות לחתונה ולתת לאורחים עוד כמה אטרקציות שיתנו ערך מוסף לאירוע.

פרטים נוספים
עיצוב שולחנות לחתונה מחירים
עיצוב שולחנות לחתונה מחירים

אולם החתונה הוא בדרך כלל אולם גדול שמחולק לשני אזורים מרכזיים. האזור הקטן יותר שייך לדי ג'יי ולרחבת הריקודים והחלק הגדול והדומיננטי יותר מלא בשולחנות בהם אנשים יושבים ועליהם הם סועדים. בחתונה ממוצעת, בה יש בין 300 ל-400 אורחים, יש לרוב כ-50 שולחנות בכל מיני גדלים, אשר מותאמים לקהל היושב בהם. למשל, ליד הרחבה יש לרוב שולחנות ארוכים עם כסאות גבוהים, והם עבור הקהל הצעיר, שמגיע פחות כדי לשבת ולדבר ויותר כדי לרקוד ברחבה. בקצה האולם יש שולחנות מרובעים,

פרטים נוספים
עיצוב שולחן חתונה בזול
עיצוב שולחן חתונה בזול

אחד השלבים הכי מאתגרים בכל הנושא של ההכנות לחתונה הוא הושבת האנשים ועיצוב השולחנות. בסופו של דבר, השולחנות צריכים להיראות יפים ומרשימים, מפני ששם מבלים האנשים את מרבית הערב, בשיתוף עם רחבת הריקודים. מרבית המאמצים העיצוביים מתרכזים בשולחנות, בצבע של המפה ושל המפיות, בסידור הפרחים, בכלי אומנותי כמו כד או פסל, ועוד. הכל על מנת שלאנשים יהיה נעים בעיניים כאשר הם מגיעים לשולחן ורואים את מנות הפתיחה, ובהמשך, אוכלים גם את המנות העיקריות. שולחן מעוצב ומרשים הוא החלק הכי דומיננטי בעיצוב של האולם,

פרטים נוספים
עיצוב פרחים לחתונה מחירים
עיצוב פרחים לחתונה מחירים

מעצבים טובים הם אנשים שהאומנות והדרך שלהם מאוד חשובה להם. עליהם להיות פרפקציוניסטים ולספק משהו שהוא לא פחות ממושלם עבור הלקוחות שלהם. זוג אשר מתכנן חתונה נתקל בכל מיני סוגים של מעצבים – כולל מעצבי האולם ומעצבי שמלת הכלה, והם רואים את הכוח של עיצוב טוב ונכון. לכן, העדיפות היא לעבוד עם כמה שיותר אמנים מוכשרים שיוכלו למנף את האירוע, וזה כולל מעצבים של גימיקים כמו פרחים ובלונים. מעצבי פרחים נותנים ערך מוסף לאירוע בכך שהם מוסיפים לו טאץ' מרענן עם משהו שהוא נראה טוב,

פרטים נוספים
עיצוב מרכזי שולחן לחתונה
עיצוב מרכזי שולחן לחתונה

חתונה ממוצעת הנערכת באולם מחולקת בדרך כלל לשני אזורים מרכזיים – קבלת הפנים והאולם המרכזי. אם מזג האוויר מאפשר זאת, קבלת הפנים, שכוללת גם את החופה, נערכת בחוץ, ואם מדובר בחתונת חורף, האירועים הללו נערכים בחדר פנימי. בשלב הבא, עוברים לאולם הגדול, שם נמצאת רחבת הריקודים וכמובן גם שולחנות האורחים. מרבית האורחים יבלו את הערב בשולחנות, כאשר גם אלו שירקדו ברחבת הריקודים, ישתמשו בשולחן כדי לאכול ולהניח את הדברים שלהם. יש שיגידו שהעיצוב של השולחנות הוא האלמנט העיצובי החשוב ביותר בחתונה,

פרטים נוספים
סידור פרחים לחתונה
סידור פרחים לחתונה

גברים אשר מחפשים מתנה לאישה לציון אירוע כלשהו, בוחרים בהרבה מקרים בפרחים. נכון, לא מדובר במתנה מפוצצת ולא כזו שמתאימה ליום הולדת, אך פרחים בהחלט רלוונטיים לימי נישואים, יום האישה, ועוד כל מיני תאריכים שראויים לציון על ידי הזוג. פרחים מסמלים יופי, פריחה, התחדשות וארומה נעימה, ואת כל האלמנטים הללו אנשים רוצים להביא לכל אירוע משמח, ולבטח לחתונה שלהם. כיום אפשר להשתמש בפרחים בחתונה בכל מיני דרכים ולהשיג את כל האלמנטים הללו ביום הכי מיוחד בחיים.

פרטים נוספים
מתנות לאורחים בחתונה תרומה
מתנות לאורחים בחתונה תרומה

חתונות מסמלות הרבה מאוד דברים חיוביים כמו אהבה, חיבור, קסם, וגם כיף. אנשים מגיעים כדי לאכול טוב וליהנות, וזוגות רבים מרגישים את הצורך להחזיר להם על ההשקעה. הרי לא כל כך פשוט להגיע לחתונה. לרוב, החתונות נערכות באמצע השבוע ובימים בהם אנשים צריכים לצאת מוקדם מהעבודה, להתכונן, לעזוב את המשפחה, להישאר עד מאוחר ולקום למחרת לעבודה. כל זאת מבלי לדבר על המתנה שצריך לתת. לכן, זוגות רבים מבינים את העניין, ומחליטים להביע הערכה לאורחים באמצעות מתנות.

פרטים נוספים
מתנות לאורחים בחתונה שוקולד
מתנות לאורחים בחתונה שוקולד

הרגע בו נגמרת החתונה הוא רגע בו אפשר סוף סוף להירגע. אפשר לשחרר את הבגדים הלוחצים, להוריד את הז'קט המחניק, ולחזור לדבר בשקט אחרי שעות של ריקודים. ביציאה מהחתונה יש בשנים האחרונות טרנד מעניין ונחמד מאוד של מתנות לאורחים. זוגות רבים מעריכים את המאמץ שהאורחים עושים כדי להגיע ולשמח אותם והם מחליטים להעניק מתנות, שרק הולכות ומשתכללות עם הזמן. תחילה היו אלו עציצים, כיפות ומחזיקי מפתחות, אך כיום יש חברות שעוסקות בדיוק בנושא הזה, ומסוגלות לספק מתנות איכותיות ועם הקדשה אישית לאורחים.

פרטים נוספים
מתנות מקוריות לאורחים בחתונה
מתנות מקוריות לאורחים בחתונה

הציפיות של אנשים אשר מוזמנים לחתונות הן די צנועות. אנשים מחפשים להגיע במהירות, לאכול טוב, לרקוד קצת, לשתות אם הם לא נוהגים, ולחזור הביתה בשעה סבירה, כי מחר (ברוב המקרים) צריך לקום מוקדם לעבודה. האורחים נותנים מתנה יפה, ולרוב, הם יודעים שחוץ מבטן מלאה, הם לא הולכים לחזור עם כלום הביתה. עם זאת, יש הרבה זוגות שמכירים במאמץ של אותם אנשים, ורוצים להעניק להם עוד משהו קטן בתמורה. הזוגות הללו מחפשים לתת לאורחים שי קטן למתן הערכה על ההשקעה,

פרטים נוספים
מתנות לאורחים בחתונה
מתנות לאורחים בחתונה

אל החתונה הממוצעת מגיעים לפחות 300 אורחים, כאשר לפחות 200 מהם לא נכנסים לקטגוריה של משפחה או חברים. מדובר בחברים רחוקים או מוזמנים של ההורים, שהם לאו דווקא אנשים ששמחו יתר על המידה לקבל את ההזמנה. עבור הרבה מאוד אנשים, חתונות הן משהו שצריך להגיע אליו, לתת את המתנה, לאכול כמה שיותר, וללכת הביתה. עם זאת, בתור זוג שמתחתן, הרצון הוא לשמח את כולם, כולל אותם אנשים רחוקים, ויש כמה דרכים לעשות זאת. מעבר לתכנן אירוע בצורה טובה,

פרטים נוספים
משהו מיוחד לחתונה
משהו מיוחד לחתונה

אל החתונה הממוצעת מגיעים בין 300 ל-400 אורחים, כאשר למעשה רק כ-100 מהם מהווים את החברים הקרובים באמת ואת המשפחה. שאר האנשים הם חברים רחוקים יותר, בני משפחה שהם אינם מדרגה קרבה ראשונה או שנייה, וחברים של ההורים, שאת חלקם הזוג אינו מכיר בכלל. לכן, מרבית האורחים הם לא באמת אנשים שהגיעו כדי לחגוג, אלא כדי לצאת מידי חובה. כדי שגם אותם אנשים ייהנו וירצו להישאר, לאכול ולחגוג, צריך לתת להם ערך מוסף. למרבה הצער,

פרטים נוספים
חתונה קטנה במקום מיוחד
חתונה קטנה במקום מיוחד

אחד האתגרים הגדולים ביותר שעומדים בפני כל זוג שעומד בפני חתונה זה מציאת המקום המושלם להתחתן בו. אנשים רוצים להעניק לאנשים מקום מרשים, שיכבד אותם ואת גודל האירוע, וכזה שגם כל האלמנטים המשלימים שלו, כמו אוכל, עיצוב ורחבת הריקודים, יהיו בסטנדרט גבוה. סגירת האולם או הלוקיישן צריכה להיות אחד הדברים הראשונים שעושה הזוג, רגע אחרי שהוא מחליט על גודל החתונה וכמות האורחים. אם בעבר כל הזוגות הלכו על חתונה מסורתית ובנאלית, שכוללת אולם אירועים גדול ומאות אורחים,

פרטים נוספים
מקומות לחתונה בתל אביב
מקומות לחתונה בתל אביב

מציאת המקום המושלם לחתונה הוא סיפור לא פשוט עבור מרבית הזוגות. ישנם המון מקומות מיוחדים לחתונה. יש להתחשב בהרבה מאוד אלמנטים, כמו כמות אורחים, מיקום גאוגרפי, עיצוב, וקייטרינג בין השאר. מרבית הזוגות בוחרים בדרך כלל באולמות גדולים הנמצאים בפריפריה, מתוך מחשבה שיציאה מהמרכז היא יותר קסומה ומיוחדת. למעשה, מרבית האולמות המוכרים נמצאים מחוץ לגוש דן ולבטח מחוץ לתל אביב. עם זאת, בשנים האחרונות החל טרנד של חתונות אורבניות בתל אביב, מה שגרם לפתיחה של הרבה מאוד אולמות מכל הסוגים בעיר הבילויים של ישראל.

פרטים נוספים
מקום לחתונה קטנה
מקום לחתונה קטנה

לבחירת אולם לחתונה יש הרבה מאוד קריטריונים מבחינת הזוג המתחתן. יש אלמנטים של אוכל, שירות, עיצוב, מיקום, אך האלמנט הבסיסי ביותר הוא גודל. מרבית האנשים מזמינים לחתונה שלהם בין 300 ל-400 אנשים ולכן צריכים אולם יחסית גדול. עם זאת, כיום, כאשר הטרנד של חתונות קטנות הוא חזק מאוד, יש צורך באולמות מותאמים וייעודיים, אשר יגרמו לכמות קטנה של אורחים להרגיש בנוח, אך במקביל, יגרמו גם לכך שהמקום לא ייראה ריק ולא שמח.

מקומות רבים כאלו קמו בשנים האחרונות,

פרטים נוספים
מחירון צלמים
מחירון צלמים

תכנון חתונה רגיל או הפקת חתונות יוקרה זה עסק מאוד יקר, על כך אין שום עוררין. יש הרבה מאוד אלמנטים ואנשי מקצוע שצריך לשכור ולרכוש, וזאת מבלי לדבר על התוספות וההוצאות המקיפות. אין זה סוד שלטייטל "חתונה" יש תמחור משלו, והעלות היא יחסית גבוהה לשירות דומה במקום אחר. לכן, חשוב מאוד עבור כל זוג למצוא את המחיר הטוב ביותר שהוא יכול למצוא לכל איש מקצוע. מעבר לאנשים המפעילים את האולם בו ייערך האירוע,

פרטים נוספים
מחיר צלם לחתונה
מחיר צלם לחתונה

חתונות מהוות נקודה משמעותית מאוד בחייו של כל זוג, ולמעשה ממסדות את הקשר שגם כך כבר קיים. כולם רוצים להשקיע מאוד בחתונה שלהם, ולגרום לה להיראות יפה, להגיש אוכל טוב, ולהפתיע בגימיקים שונים כדי שאנשים יזכרו את האירוע שלהם לטובה, בתוך כל בלילת החתונות בה הם משתתפים בכל שנה. עם זאת, חשוב מאוד להיזהר ולא לחרוג מהתקציב. נכון, המתנות יכסו חלק גדול מההוצאות, ויכול להיות שאפילו תסיימו עם רווח, אך בכל מקרה, חשוב לזכור שאחרי החתונה מתחילים החיים,

פרטים נוספים
מחירים של צלם לחתונה
מחירים של צלם לחתונה

אירוע גדול כמו חתונה דורש הרבה מאוד תכנון והרבה מאוד הוצאות. לפעמים עושה רושם שההוצאות לא נגמרות, כאשר צריך לקנות ולהשכיר כל כך הרבה אלמנטים, ובסופו של דבר, מוציאים עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים על ערב אחד בלבד. כמובן שבחלק מהמקרים, הזוג יוצא ברווח בעקבות המתנות המתקבלות מהאורחים, אך יש הרבה מאוד זוגות שנקלעים למינוס גדול בגלל שהגזימו ולא שמו לב. השאלה המרכזית שעולה בכל סגירת איש מקצוע או שירות כלשהו, היא "כמה", ובתוך כך,

פרטים נוספים
חתונה קטנה ומיוחדת
חתונה קטנה ומיוחדת

לזוג אשר מתחתן יש הרבה מאוד מטרות מוגדרות מראש. המטרה הראשונה היא כמובן ליהנות מהיום המיוחד, ולאחר מכן, הרצון הוא להוציא תמונות טובות, לתת לאורחים אירוח טוב ואוכל טעים, לשמוח ולהשתגע ברחבת הריקודים ובסוף, יש גם רצון להיות מיוחדים ומקוריים. תחום החתונות הוא מלא בגימיקים מכל מיני סוגים וצבעים, ואנשים רוצים לעשות דברים שיגרמו לאורחים לזכור את החתונה שלהם לטובה. בגלל שרוב החתונות נערכות באולמות גדולים בערב, כיום הרבה זוגות הולכים על חתונה קטנה ומיוחדת באולם קטן ועם מעט אורחים.

פרטים נוספים
חתונה קטנה בשרון
חתונה קטנה בשרון

בחירת האולם לחתונה היא אחת המשימות הראשונות שזוג צריך לבצע. רק לאחר שבוחרים את האולם, אפשר לבחור תאריך, ולבנות את כל הלו"ז לקראת ההכנות, שאורכות בדרך כלל כמה חודשים. כיום, לזוג יש מגוון רחב גדול מאוד של אולמות מכל הסוגים, ובמקומות שונים בארץ. בדרך כלל, מרבית האולמות נמצאים בפריפריה, ואנשים צריכים לנסוע די רחוק כדי להגיע. עם זאת, כיום יש טרנדים של חתונות אורבניות וחתונות קטנות שניתן לבצע בכל מקום, כולל במרכז הארץ, בשפלה ובאזור השרון.

פרטים נוספים
חתונה קטנה בצפון
חתונה קטנה בצפון

צפון הארץ הוא אזור קסום שמלא באטרקציות ובמקומות בהם אפשר לערוך אירועים מיוחדים. יש הרבה זוגות שמאסו בז'אנר החתונות המוכר של אולם אירועים גדול וקיטשי, עם אוכל המוני ומאות אורחים, ומעדיפים את האלטרנטיבה – חתונה קטנה בצפון עם מעט אורחים, אוכל טוב ואווירה שהיא מעט שונה. הלוקיישנים שאפשר לבחור מביניהם הם פשוט בלתי נגמרים. אפשר ללכת על חורשה או על יער, ואפילו פארק או חצר אחורי של וילה מפוארת להשכרה. החתונות הללו הן מאוד ייחודיות,

פרטים נוספים
חתונה קטנה וזולה
חתונה קטנה וזולה

נושא החתונות הוא נושא שנוגע לכולנו, הן כזוג שמתחתן, אנשים שקרוביהם מתחתנים, או סתם אורחים. האדם הישראלי הממוצע מגיע ללפחות 3-4 חתונות בשנה, ונחשף להמון גימיקים שונים, אולמות, וסוגים שונים של אוכל. עם זאת, ניתן לעשות הפרדה בין שני סוגים עיקריים של חתונות – חתונה קטנה וחתונה גדולה ומסורתית. החתונות הגדולות ו"הרגילות" נערכות בערב, באולמות גדולים ומותאמים, הם כוללים אוכל בשרי די גנרי, חופה רגילה ורחבת ריקודים שמתרוקנת לרוב באזור חצות. עם זאת, יש סוג אחר של חתונות שיותר ויותר זוגות הולכים לכיוון שלו היום – ואלו הם החתונות הקטנות.

פרטים נוספים
חתונה אזרחית בקפריסין השוואת מחירים
חתונה אזרחית בקפריסין השוואת מחירים

האי קפריסין הוא אי שמתקשר להרבה מאוד אנשים עם טיולים, עם כיף של בטן גב ועם נופים מרהיבים. אנשים אשר טסים לשם בדרך כלל מחפשים חופשה זולה וקרובה, אפילו בקלאב של הכל כלול, כאשר אפשר פשוט לעשות "קפיצה" ולחזור ארצה, מבלי להתעסק עם טיסות רחוקות וקשות. עם זאת, קפריסין יכולה להיות מפלט גם עבור הרבה זוגות שרוצים להתחתן בצורה אזרחית ובלי קשר לרבנות בארץ ישראל. בישראל יש בעיה קשה להתחתן שלא דרך הרבנות, ולמעשה, יש כאן דרך שמכריחה זוגות חילוניים להכיר בדת.

פרטים נוספים
נישואים בחול
נישואים בחול

זוג אשר רוצה להתחתן בישראל הוא די מוגבל, מפני שהחוק מאפשר חתונה רק דרך הרבנות. הרבנות הוא מוסד ישן ולא מעודכן שמקשה על זוגות חילונים בישראל להתחתן כפי שהם רוצים, וללא קשר לדת. הדת עדיין שולטת על כל נושא הזוגיות בארץ, אם כי כמות הזוגות החילונים שלא רוצים שום קשר לדת רק הולכת וגדלה. לכן, הרבה מאוד זוגות בוחנים כיום את האפשרות של חתונה אזרחית בקפריסין רק כדי לסמן וי על העניין הפורמלי, ולעיתים, הם גם חוזרים ארצה כדי לערוך את החתונה עצמה.

פרטים נוספים
חתונה אורבנית בתל אביב
חתונה אורבנית בתל אביב

תל אביב היא עיר שקשה מאוד לסכם אותה בכמה מילים. יש הרבה מאוד מילים שמתארות אותה, כאשר אחת מהן היא "אורבניות". תל אביב היא מאוד "עירונית", כאשר יש לה מגוון אלמנטים שמזכירים הרבה מאוד ערים גדולות בעולם. יש לה אזורים שיקיים, אזורים ישנים יותר, אזורים חדשים, מונומנטים, מרכזי מסחר ועוד. האורבניות הזו בדרך כלל לא הולכת יד ביד עם אירועים שאמורים להיות "קסומים" כמו חתונות, אך כאשר משלבים את שני האלמנטים הללו יחד, אל תוך מושג שנקרא "חתונה אורבנית",

פרטים נוספים
בר קוקטיילים לחתונה
בר קוקטיילים לחתונה

זוגות רבים משקיעים מאוד בחתונה שלהם, ועושים מאמצים כדי להעניק עיצוב טוב, מוזיקה טובה, חופה מכובדת ומוסיפים גם גימיקים שונים ומשונים. עם זאת, לרוב, מה שהכי חשוב לאורחים זה האוכל והשתייה. יש אנשים שלא אוכלים כל היום לפני חתונה, וכאשר הם מגיעים, הם מתנפלים במהרה על המנות הראשונות. לכן, חשוב מאוד להשקיע בקולינריה כדי לתת לאנשים הרגשה טובה באירוע שלכם.

מרבית החתונות כוללות בופה של מנות ראשונות, שכולל לפחות חמש או שש מנות.

פרטים נוספים
בלונים לחתונה
בלונים לחתונה

אחד הסממנים הבולטים בכל שמחה, מכל סוג, אלו הבלונים. בלונים מסמלים שמחה עוד מגיל קטן, כאשר ילדים קטנים נמשכים אליהם. הם צבעוניים, עם עיצובים וציורים שונים, והם מסמלים משהו מאוד תמים ושמח. הבלונים נמצאים בכל אירוע, ואפילו באירועים למבוגרים כמו חתונות. עם זאת, בלונים לחתונה הם אינם בלונים למסיבת יום הולדת של ילדים קטנים, אלא באים בדרך כלל עם עיצובים משוגעים ומרשימים. בלונים לחתונה יכולים להיות מתאימים לכל מיני שלבים בחתונה, החל משלב קבלת הפנים,

פרטים נוספים
ארגון חתונה קטנה
ארגון חתונה קטנה

אנשים שלא התחתנו לא מבינים את הקושי שכרוך בארגון של חתונה. החשיבה היא שפשוט פונים לאנשי מקצוע שעושים את כל העבודה, אך הסיפור הוא שונה לחלוטין. יש אין ספור בחירות שצריך לעשות, החל מבחירת אנשי המקצוע, והלאה לתוכן של האירוע והאינטגרציה בין כל הגורמים. יש גם הבדל גדול בין ארגון של חתונה גדולה לבין ארגון חתונה קטנה וקומפקטית, כמו שהרבה אנשים נוטים לעשות כיום. אם בעבר חתונה "רגילה" הייתה האופציה היחידה, התחום כיום התרחב וניתן להרים חתונה אינטימית עם מספר מועט של אורחים,

פרטים נוספים
ארגון חתונה טיפים
ארגון חתונה טיפים

ארגון של אירוע גדול ומסיבי כמו חתונה הוא מסובך מאוד, וכולל הרבה מאוד דברים שצריך לעשות, תחת אילוצים של זמן ותקציב. מדובר בהתעסקות כמעט בלתי פוסקת במשך כמה חודשים, כאשר החודש האחרון הוא הלחוץ ביותר מכולם. השאלה הנשאלת היא איך מפשטים את העניין והופכים את ארגון החתונה לקל יותר. ובכן, כאשר ניגשים לעניין של ארגון חתונה טיפים תמיד עוזרים. הדבר הראשון שיש לעשות זה להבין שיש פרויקט גדול בדרך, והדרך הטובה ביותר לשמור על סדר בראש היא בעזרת רשימת ארגון חתונה מסודרת.

פרטים נוספים
אטרקציות צילום לחתונה
אטרקציות צילום לחתונה

אורחים אשר מגיעים לחתונה משקיעים מאוד במראה שלהם. אנשים קונים בגדים מיוחדים, מתבשמים, מסתרקים ומתכוננים לאירוע יוקרתי ומהנה. אין לאדם הממוצע יותר מדי הזדמנויות להיראות במיטבו והחתונה היא האפשרות האולטימטיבית לעשות זאת. ההכנות הללו נעשות כדי להיראות טוב ואולי אפילו לפגוש אנשים שרוצים להרשים בחתונה, אך הן נעשות בעיקר עבור המצלמות. אחד מהאלמנטים הקריטיים בכל חתונה זה אלמנט הצילום, כאשר חשוב מאוד לכל הנוכחים לתעד את הנעשה ויותר מכך, להיראות טוב בתמונות הללו.

הזוג מתרכז בהזמנת צלם שיספק להם אלבומים וסרטוני וידאו כבסיס,

פרטים נוספים
אטרקציות מקוריות לחתונה
אטרקציות מקוריות לחתונה

אלמנט המקוריות הוא חשוב מאוד בכל אירוע, מפני שאף אחד לא רוצה להרים אירוע שדומה או זהה לאירוע שכבר היה בעבר. כולם רוצים להיות טרנדיים, חדשניים ומקוריים, ובמיוחד בחתונות. עם זאת, בחתונות הכי קשה להיות מקוריים משתי סיבות עיקריות. הסיבה הראשונה היא שלרוב, לחתונות יש לו"ז מאוד צפוי וצפוף, וקשה להכניס בו אלמנטים, והסיבה השנייה היא שנראה שעשו כבר הכל. יחד עם זאת, זוגות תמיד יכולים להיות מקוריים ולחפש טרנדים מעניינים וחדשים שיהפכו את החתונה למעניינת הרבה יותר בעיני האורחים.

פרטים נוספים
אטרקציות מיוחדות לחתונה
אטרקציות מיוחדות לחתונה

אורחים אשר מוזמנים לחתונה לא תמיד יודעים איך "לאכול" את העניין. מצד אחד, הם צריכים לשמוח שמישהו שהם מכירים מתחתן עם בחיר/ת ליבם, אך מצד שני, חתונות יכולות להיות מעט מעיקות. האורח צריך להביא מתנה יפה, להגיע לאולם כשהוא עייף ואינו יודע מה הלו"ז, ואולי הדבר הגרוע ביותר הוא שהכל צפוי מדי. הרבה מאוד חתונות נראות פשוט אותו דבר, ולא מספקות לאורח משהו שהוא יכול ליהנות ממנו או לזכור. מרבית האורחים מגיעים לאולם כדי לאכול,

פרטים נוספים
אטרקציות מגניבות לחתונה
אטרקציות מגניבות לחתונה

הכמות הבלתי נתפסת של חתונות אליהם צריך ללכת האדם הממוצע בכל שנה היא גדולה מאוד, ובסופו של דבר, מגיעים למצב בו פשוט לא זוכרים את החתונה, וכל הזיכרונות נהפכים לבלילה אחת בנאלית ומשעממת. הרי מרבית החתונות בנויות בדיוק באותו אופן – זה מתחיל עם קבלת פנים שכוללת מספר עמדות עם מנות ראשונות ומלצרים מסתובבים עם מנות קטנות, בהמשך מגיעה החופה, לאחר מכן קצת ריקודים, מנות עיקריות ושוב ריקודים. הכל נורא צפוי וקצת משעמם, ולכן, יש הרבה זוגות שבוחרים לחפש אטרקציות מגניבות לחתונה שישדרגו את כל הערב.

פרטים נוספים
אטרקציות לחתונה מחירים
אטרקציות לחתונה מחירים

העלויות של חתונה הן גבוהות מאוד, וככל שמוסיפים יותר אלמנטים, קל יותר לחרוג מהתקציב. אחת המטרות של כל זוג שמתחתן, מעבר לחתונה כיפית ומרגשת, היא גם לצאת עם רווח כאשר מקזזים את המתנות של האורחים. עם זאת, זה לא תמיד פשוט, כי קל מאוד להיגרר להזמנת אלמנטים רבים, תוספות ואטרקציות. לכן, כאשר מבררים לגבי אטרקציות לחתונה מחירים ועלויות צריך לעשות סקר שוק נרחב, לברר כמה שיותר מדי ולעשות מה שאפשר על מנת להוריד את המחיר שמשלמים על כל אטרקציה.

פרטים נוספים
אטרקציות לחתונה במרכז
אטרקציות לחתונה במרכז

מרכז הארץ הפך בשנים האחרונות ליעד מועדף לחתונה על ידי זוגות רבים. אם בעבר מרבית האנשים היו בורחים ל"קסם" של הפריפריה, חתונות אורבניות הן מאוד טרנדיות כיום, וכפועל יוצא מכך, יש הרבה מאוד אולמות אירועים חדשים בתל אביב וסביבתה. לא מדובר רק על אולמות בוטיק, אלא על אולמות מכל הסוגים, כולל אולמות ענק לאירועים של מאות אנשים. בגלל שהחתונה היא במרכז, לאנשים יש הרבה יותר אפשרויות בנושא האטרקציות. ידוע כי מרבית אנשי המקצוע עובדים במרכז הארץ,

פרטים נוספים
תא צילום לחתונה מחיר
תא צילום לחתונה מחיר

אחד האלמנטים הכי חשובים בכל חתונה זהו הצילום. הזוג משקיע רבות בתיעוד החתונה, וזה כולל צוות צילום, בוק חתונה בלוקיישן מיוחד, צלמי מגנטים ועוד כל מיני גימיקים שונים שיכולים לכלול רחפנים או מצלמות חד פעמיות לשימוש האורחים. הטרנדים בנושא של צילום חתונות הם רבים ומשתנים כל הזמן ואחד המוצלחים ביותר שבהם הוא תא צילום ייחודי. תאי הצילום הפכו למוצלחים מאוד כי יש להם פוטנציאל גבוה לתוצרים מצחיקים ומרגשים. התא נמצא בדרך כלל בסמוך לרחבה, יש לו מפעיל והאפשרויות בו הן פשוט בלתי נגמרות.

פרטים נוספים
חתונה קטנה במרכז
חתונה קטנה במרכז

טרנד החתונות האורבניות במרכז הארץ צובר תאוצה, ואולמות אירועים מכל הסוגים והגדלים נפתחים בתל אביב וסביבתה כמו פטריות אחרי הגשם. אנשים הבינו שכדי להתחתן לא חייבים לעשות זאת באולם גדול בצפון או בדרום, אלא אפשר להישאר קרובים למרכז, לעשות אירוע קטן ואינטימי, ולהפוך את כל החתונה למהנה יותר להם ולאורחים שלהם. יש הרבה מאוד יתרונות בביצוע חתונה קטנה במרכז וזה נוגע גם לפן של הנוחות והגאוגרפיה וכן לפן של התוכן. אפשר להרים אירוע מרשים מאוד,

פרטים נוספים
חבילת צילום לחתונה
חבילת צילום לחתונה

זוג אשר מארגן לעצמו חתונה מתוודע מהר מאוד לאתגר שיש בעבודה עם אנשי מקצוע. האינטרס של הזוג הוא כמובן להשיג את העסקה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, ומנגד, בעל המקצוע רוצה לקבל מחיר הוגן על הטרחה, ועדיין לספק תוצר שיתרום לשמו הטוב, יגרום לזוג לרצות להמליץ עליו ובנוסף, יוכל להיכנס לתיק העבודות שלו. כל המשאים ומתנים הם מורכבים וכוללים הרבה אלמנטים, ובנושא הצילום, האתגר הוא אולי הגדול ביותר, מכיוון שהתוצר שמתקבל הוא כזה שנשאר לכל החיים.

פרטים נוספים
הצעת נישואין מרגשת
הצעת נישואין מרגשת

הפקת הצעת נישואין כוללת מספר רב של אלמנטים, המפגיש אתכם עם הצד החשוב בחיים. דמויות מקצועיות יכולות להפתיע ולרגש עד דמעות, בזכות תכנון מוקפד של כל פרט מתחילתו ועד סופו.

תכנון ההפקה הגדולה לא מתחיל ביום אחד. ביצוע איכותי מתרחש צעד אחר צעד, שיוביל בסופו של עניין לתשובה חיובית.

בחירה נכונה לעתיד מבטיח

מחווה רומנטית המתבצעת על ידי הצעת נישואין מרגשת, כוללת הרבה מאוד פתרונות יצירתיים. על מנת לקיים סדר פעולות נכון,

פרטים נוספים
גאדג'טים לחתונה
גאדג'טים לחתונה

גאדג'טים לחתונה ישדרגו את החתונה המרגשת בכמה רמות, כאן לזוגות תשמח לסייע עם גאדג'טים לחתונה שלכם אשר יכללו: מכונת קרח, בועות ענק, לב ענק ועוד! הגאדג'טים שלנו יספקו טוויסט לחתונה שלכם ע"מ ליצור מצב שאף אורח לא ישכח אותה.

פרטים נוספים
אטרקציות לחתונה
אטרקציות לחתונה

!האטרקציות לחתונה שידליקו את רחבת הריקודים

פול מון פארטי

 

פרטים נוספים
אולמות אירועים
אולמות אירועים

כאן האירוע עוסקת במציאת אולמות האירועים המתאימים לכם ביותר. כיום, קיים מגוון אולמות, כל אחד מהם מתאים למגבלות שונות – התקציב, אופי האירוע המבוקש. אנו נלווה אתכם בתהליך המפרך של מציאת האולם המתאים! מתלבטים איפה להתחתן? קראו על מגוון מקומות מיוחדים לחתונה במרכז, צפון ודרום הארץ.

פרטים נוספים
אודות כאן לזוגות
אודות כאן לזוגות

ארגון חתונה הוא עסק לא פשוט בכלל, המחייב אותנו הלקוחות לפעול למען שמירה על תקציב שנוכל לעמוד בו. לצורך העניין נאלצים לבצע משא ומתן מול ספקים, על מנת להשיג את ההצעה הראויה ביותר. כל ההליך עלול להיות מייגע, ולגרום להרבה מאוד ויכוחים וחילוקי דעות בין בני הזוג.

כעת יש מי שדואג לכם לכל זה, מאפשר לכם להגיע ליום האירוע בראש שקט, ואינו חורג ממסגרת התקציב אותה הגדרתם.

פרטים נוספים
תכנון חתונה מאיפה מתחילים
תכנון חתונה מאיפה מתחילים

תכנון חתונה זהו הצעד המקדים באירוע החשוב בחייכם. מסיבה זו תרצו להשקיע כמה שיותר בפרטים הקטנים, שהנם חשובים מאוד. השאלה הגדולה היא מאיפה מתחילים לתכנן את הרגע הגדול? על מה צריך לשים את הדגש בעת בחירת הספקים? ומדוע לא כל אחד יוכל לעשות זאת בעצמו?

פרטים נוספים
שמלת כלה
שמלת כלה

שמלת כלה היא הדבר שכל אישה חולמת עליו, עוד מהיותה ילדה. השמלה הלבנה, הלבנה היחידה ביותר באירוע, באפשרותה להשאיר רושם רב על האורחים ולהפוך את הכלה ליפה וזוהרת יותר.

פרטים נוספים
שירי חתונה שמחים ורומנטיים
שירי חתונה שמחים ורומנטיים

שירי חתונה טובים ואנרגטיים הם מה שיעלו את המצב רוח באירוע המרגש. רוב הזוגות משאירים את העבודה של בחירת שירי החתונה לתקליטן החתונה, אך מדוע לא לבחור שירים שאתם באמת אוהבים ומתחברים אליהם? כאן לזוגות ריכזה עבורכם שירים מקפיצים ורומנטיים לסלואו, חופה ומסיבת הריקודים בחתונה שלכם.

פרטים נוספים
רשימת ארגון חתונה
רשימת ארגון חתונה

על מה צריך לחשוב בטרם מתחילים לבצע ארגון חתונה? האם יש לכם מספיק רעיונות יצירתיים, או שתזדקקו לסיוע של מפיק מקצועי?

פרטים נוספים
רקדניות לחתונה
רקדניות לחתונה
מחפשים  רקדניות לחתונה? רקדניות יוסיפו חיים ויהוו אטרקציה מיוחדת לחתונה שלכם. הרקדניות לאירועים של כאן לזוגות יצליחו להרקיד ולשמח את כלל האורחים בחתונה עם ריקודים אמנותיים מכל סגנון וישמרו על אנרגיה גבוהה לאורך כל האירוע. בסופו של יום, זוכרים את ההרגשה מהאירוע המרגש. זיקוקים לחתונה יכול לרגש את הקהל לרגע, אך עם אטרקציה כמו רקדניות, תוכלו להיות בטוחים שבחתונה שלכם תהיה שמחה בלתי נשכחת. הרקדניות לאירועים של כאן לזוגות הינן רקדניות מוכשרות אשר משלבות את הקהל בריקוד ולכן יוצרות חווייה אנרגטית ומדליקה שתשמור על אווירה מלאת מצב רוח.
פרטים נוספים
רכב לחתונה
רכב לחתונה

יום החתונה הוא מיוחד במינו ומשלב מיני אטרקציות לחוויה מושלמת. את האירוע נהוג לקיים בשילוב מפיקים רבים, שיפעילו את החוויה במלוא עצמתה. רכב לחתונה יאפשר לכם למצות את כל הליך התכנון, ולבחור במה שיוביל אתכם אל תוך פעילויות היום. בסיוע אנשי מקצוע מובילים בתחומם, תוכלו לבחור את הרכב האידאלי עבורכם. להלן כל מה שאתם צריכים לדעת:

סוג הרכב

השגרה היומית שלכם תחשב מסלול מחדש כאשר מדובר על יום החתונה. במסגרת ארגון חתונה תחשפו להרבה מאוד ספקים שירצו להעניק את שירותם במסגרת היום המאושר.

פרטים נוספים
רב מתחשב לחתונה
רב מתחשב לחתונה

רב. איזו מילה. כמה שהיא קטנה כך משקלה רב..למעשה כל אחת וכל אחד מביא איתו איזה שהוא מטען בקשר לתואר הזה.

אכן, ישנם כאלה שאין בינם לבין התואר שום טוהר.. לא בכאלה עוסק מאמרינו.

יש הרואים ברב סמכות, פוסק הלכה, מורה דרך, איש חכם, איש מוסר, איש שיחה, נואם בחסד, מגשר ובורר, איש אמת

כל התשובות נכונות.. אני מנקודת מבט אישית חושב שרב קודם לכל צריך להיות מתחשב. אמפתיה,

פרטים נוספים
קיר אוסקר לחתונה
קיר אוסקר לחתונה

חבילת קיר אוסקר לחתונה כוללת:

קיר אוסקר מעוצב בהתאם למסורת

שלט מותאם אישית עם שמות ותאריך האירוע

קיר אוסקר לחתונה מחיר: 072-338-5254

פרטים נוספים
קייטרינג טבעוני לחתונה
קייטרינג טבעוני לחתונה

ביום המאושר בחייכם, חשיבות החיבור אל הטבע ומזעור פגיעה באחר עולה מדרגה.

פרטים נוספים
צלמים לחתונות מומלצים
צלמים לחתונות מומלצים

תחום הצילום שופע רעיונות משתנים בכל רגע נתון. מי שמבצע עבודה מקצועית בתחום, יזכה ודאי להמלצות רבות מלקוחות שכבר ביצעו אירוע מסוג חתונה. צלמים לחתונות מומלצים יהיו אלו שיעניקו את הפתרון הטוב והאיכותי עבור זוגות נרגשים.

פרטים נוספים
צלמים לחתונה בצפון
צלמים לחתונה בצפון

צפון הארץ מלאה במקומות מדליקים לקיום אירוע חתונה. בין השאר גם אופציית הצילום משחקת תפקיד חשוב, ומאפשרת לתעד את הכל מנקודת מבט חיצונית. מתוך כלל הצלמים שקיימים בשוק, ישנם ותיקים ומנוסים. העלות נקבעת בהתאם לוותק וניסיון, ולכן מאפשרת לנו להוביל את המסע בהתאם לתקציב אותו מגדירים מראש.

פרטים נוספים
צלמים לחתונה
צלמים לחתונה

אירועים מובילים את חיינו והופכים אותם למרגשים יותר בכל פרמטר. אנו מעוניינים להפוך את כל מה שנרצה לתכנן לחוויה ולכן לתעד אותה באמצעות צילום סטילס ווידאו. אתר ארגון חתונה של כאן לזוגות יוביל אתכם לאירוע המאושר של חייכם בדרך הנכונה. כאן לזוגות מציגה עבורכם מגוון צלמים שיוכלו לעמוד לרשותכם בכל מה שתחפצו.

חתונות הן עסק מרגש המאפשר ליצור הרבה מאוד איכות. להנצחת רגעים מרגשים מהאירוע שלכם, מומלץ ליצור פתרונות יעילים שישמחו כל מי שיצפה בהן.

פרטים נוספים
צלם לחתונה
צלם לחתונה

מחפשים צלם לחתונה שמפיק תמונות אמנותיות ואיכותיות? החשיבות בבחירת צלם לחתונה היא גבוהה, היות והוא האיש מקצוע אשר יתעד את הרגעים המיוחדים של החתונה לעולמי עד. זכרו כי גם הילדים והנכדים יצפו באלבום חתונה שיפיק הצלם ולכן יש לבחור בצלמים מומלצים לחתונות בלבד.

תפקידם של צלמים לחתונה הינו לתעד את הרגעים המיוחדים והחשובים בחייכם. ישנם צלמי חתונות עם סגנונות צילום שונים, ציוד שונה, איכות ואופי שונה.

פרטים נוספים
פול מון פארטי
פול מון פארטי
האטרקציה המדליקה לחתונה שלכם:

כאן לזוגות מציגה את האטרקציה השווה ביותר על  רחבת הריקודים

פרטים נוספים
עיצוב חתונה מיוחדת
עיצוב חתונה מיוחדת

התענוג מהאירוע מתחיל כבר ממבט ראשון. המטרה בחתונה היא להפתיע את האורחים שלכם וליצור חוויה בלתי נשכחת עם עיצוב חתונה מושקע ומקורי שלא נראה באף חתונה אחרת. כאן לזוגות תשמח לסייע לכם להוציא לפועל עיצוב אירועים בכל סגנון העולה על דעתכם.

פרטים נוספים
עיצוב חופה
עיצוב חופה

הרגע המרגש בחתונה הוא החופה. כמובן עוד לפני אותו הרגע, אתם כבר מתחילים לדמיין את עצמכם צועדים לעברה, מוקפים במשפחה והחברים המתרגשים והמריעים ואז אתם רואים בסוף השביל את החופה המעוצבת בצורה יוצאת מן הכלל. כאן לזוגות תשמח לסייע לכם בהגשמת החלום ולדאוג לעיצוב חופה מרהיב ביופיו.

פרטים נוספים
ניהול חתונה
ניהול חתונה

ניהול חתונה עשוי להיות תהליך מפרך ומתסכל, ולכן רצוי להשאירו למקצוענים. אם אתם חושבים ששכירת מנהל חתונה הוא דבר יקר, חשבו שנית  – לעיתים בעל מקצוע יידע להשיג עבורכם את המחירים הטובים ביותר וכך עלותו מתקזזת (וכך כמובן עם כאב הראש הנחסך).

פרטים נוספים
מפיקת חתונה
מפיקת חתונה

הדרך הטובה ביותר להתחיל כל אירוע, היא לחשוב על מה שאנחנו רוצים להשיג ממנו. מפיקת חתונה נמצאת בדיוק במקום בו אנחנו זקוקים לה. בדרך כלל רבים הנוהגים לוותר על שכירת מפיק חיצוני, מכיוון שנהוג לומר שמייקרים את האירוע. בסופו של עניין ההפך הוא הנכון, והחיסכון הוא זה שמשחק תפקיד מרכזי בחגיגה.

פרטים נוספים
מפיקי חתונות מומלצים
מפיקי חתונות מומלצים

חתונה הופכת את שני בני הזוג למפיקים בעל כורכם, אשר צריכים להתנהל לבד ולבחור את הספקים הראויים ביותר להגשמת המטרה. עם זאת, המשימה לא פשוטה כלל וכוללת מסע מפרך שאורך בדרך כלל זמן רב. משא ומתן עם כל גורם שעשוי לסייע לכם בהפעלת הערב, עלול להפוך למייגע כשאין לכם את האמצעים הנחוצים על מנת להתמודד עם מחירים.

על מנת לעשות קצת סדר, אפשר יהיה להפוך את הכל להרבה יותר פשוט. מפיקי חתונות מומלצים יאפשרו לחסוך מכם את כל המסע,

פרטים נוספים
מסיבת רווקים/רווקות על יאכטה מפוארת
מסיבת רווקים/רווקות על יאכטה מפוארת

אירוע המקדים לכל חתונה הוא מסיבת רווקים ורווקות. מדובר במה שעתיד להיות החגיגה האחרונה לפני הנישואין, ולכן בוחרים לחגוג עם כל החברים. על מנת ליצור את החוויה שתהיה זכורה לעד, נדרש לבחור באטרקציה להנאה מרבית.

פרטים נוספים
מסיבות רווקים / רווקות
מסיבות רווקים / רווקות

מסיבת רווקים ורווקות היא הדרך הנכונה לסיים את חיי הרווקות. מארגני המסיבה בדרך כלל אלו החברים של בני הזוג, והאירוע מתרחש כהפתעה מוחלטת עבורם. האפשרות ליהנות באופן בלעדי רק עם החברים או החברות, מוליד חוויה יוצאת דופן.

פרטים נוספים
מחשבון חתונה
מחשבון חתונה

הדבר האחרון שאתם רוצים במהלך ארגון חתונה, הוא לגלות כי כל האטרקציות המיוחדות שלקחתם, שירות אישורי הגעה לחתונה, הצלם לחתונה הם כולם חורגים מהתקציב. מחשבון החתונה באפליקציה לחתונה של כאן לזוגות הוא כלי נהדר להעריך את ההוצאות הצפויות בחתונה.

פרטים נוספים
מדריך לארגון חתונה מוצלחת
מדריך לארגון חתונה מוצלחת

 זוגות רבים מתחילים את שלב ארגון חתונה ללא ידע מוקדם. התרוצצות אחר אולמות אירועים וגני אירועים משאירה אותם אבודים, לנוכח מחירים שונים הנזרקים לחלל האוויר. בדיוק לשם כך קיים הצורך בקבלת טיפים, שיעזרו בתכנון חתונה מוצלחת. במדריך הבא נציג עבורכם כמה מהם:

התייעצות עם אנשי מקצוע

בטרם מתחילים ארגון חתונה, חשוב להבין מספר פרמטרים עיקריים והראשון הוא המיקום. בעת שנסגרים על מיקומו המדויק של האירוע,

פרטים נוספים
מגנטים לחתונה
מגנטים לחתונה

מגנטים לחתונה הן אטרקציה מבוקשת בכל חתונה,  המשמחת ומרגשת את האורחים ללא הרף – אין דבר משמח יותר את האורחים מאשר לקבל מזכרת מהיום המרגש ולחלוק את אותו זכרון זמן רב לאחר סיום האירוע. על מנת שהמגנטים לחתונה יהיו באיכות הגבוהה ביותר, יש צורך בצלמי מגנטים איכותיים ומקצועיים. כאן לזוגות תשמח להציע לכם מגוון צלמי מגנטים מומלצים לחתונה שלכם להבטחת אירוע בלתי נשכח.

צלמי מגנטים לחתונה

ברגע שהגיעה השעה לבחור אטרקציות וגימיקים מיוחדים לחתונה שלכם ובייחוד כאשר מדובר בבחירת צלם לחתונה,

פרטים נוספים
מארגני חתונות מחירים
מארגני חתונות מחירים

חתונה היא אירוע המהווה את פריצת הדרך בחייו של כל זוג צעיר. האירוע כולל את ההכנה המקדימה, שמביאה עמה שלל אלמנטים אשר נבחרים על ידי שני בני הזוג. בזירת המחירים עומדים לנגד עיננו שלל אופציות, שמי שלא באמת מכיר את השוק עלול להתבלבל ולאבד את עצמו. אנחנו כאן על מנת לעשות לכם סדר, ולהמליץ לכם על הספקים האיכותיים ביותר, אשר יציעו את המחירים הטובים ביחס לשוק.

פרטים נוספים
מארגני חתונות במרכז
מארגני חתונות במרכז

מרכז הארץ שופע שלל מקומות לארגון כל אירוע. חתונות מתקיימות על בסיס קבוע מדי יום, ומאפשרות לענות על כל צורך בדרך לאירוע שישנה את חייהם של זוגות רבים. מארגני חתונות במרכז מביאים לידי ביטוי את כל מה שנחוץ בשביל לחגוג, ועושים זאת מבלי לגרום לכם למאמץ הכולל בזבוז זמן יקר.

אם אתם רוצים גם ליהנות מהתהליך שמתבצע בדרך לאירוע שלכם, ובנוסף לקבל את המחירים הטובים בשוק הגעתם למקום הנכון. אצלנו ניתן לקבל את כל הנחוץ בארגון אירוע.

פרטים נוספים
מארגני חתונות בטבע
מארגני חתונות בטבע

חתונות יכולות להתרחש בכל מקום שתחשבו עליו. ארגון חתונה בטבע הוא דבר מדליק, אשר נועד לענות על הציפיות שבאירוע שונה ויוצא דופן. ארגון חתונה שכזאת כרוך בתפעול של מספר גורמים, ביניהם אלו שצריכים להרכיב את התפאורה והמתחם שאמור לשמש אתכם. כאן לזוגות, הינה חברה מנוסה בארגון חתונות מיוחדות, נוכל להיות מארגני חתונות בטבע שלכם ולהוציא את הטעם המתוק גם בהליך התכנון.

על מנת להפוך כל אירוע חתונה בטבע למושלם,

פרטים נוספים
למה אנחנו?
למה אנחנו?

כאן לזוגות היא החברה היחידה שכל האינטרס שלה הוא לסייע לכם להשיג את המחירים המשתלמים ביותר בארגון החתונה שלכם – על כל המשתמע מכך.
אנו נשיג לכם את המחירים הכי משתלמים באולמות האירועים המתאימים לכם ביותר.

כאן לזוגות היא החברה היחידה שלעולם לא תקבל אחוזים מהכנסות האולמות עבור האירוע שלכם! ואין לה כל אינטרס להגדיל את העלות עבורכם.

אנו נפיק לכם הצעת נישואין ברמה הגבוהה ביותר במחיר הכי משתלם.

אנו נדאג לספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

פרטים נוספים
ליל הכלולות
ליל הכלולות

לאחר חודשים של ארגון החתונה, האירוע המיוחל בא לסיומו וכעת אתם מתחילים את החיים המשותפים שלכם כזוג נשוי בפעם הראשונה. כעת, לפני שאתם מפנטזים על הירח דבש, הגיע הזמן להפנים את הכל ולהתפנק בפרטיות בליל כלולות רומנטי ובלתי נשכח.

מה זה ליל כלולות ולמה נועד?

זוהי שמחה גדולה לחגוג את אהבתכם עם המשפחה האהובה, החברים היקרים והמכרים. אך את הפרק החדש בחייכם, תתחילו יחדיו,

פרטים נוספים
להקות לחתונה
להקות לחתונה

חתונות בישראל מתקיימות בליווי דמות מקצועית, שתדאג לשמח את החוגגים במהלך מסיבת ריקודים. דיג'יי או להקות לחתונה אלו האפשרויות המועדפות על ידי כל בעלי השמחה, ולכן כמעט ולא תמצאו אירוע שלא ישלב אחד מהם. להקות לחתונה מופיעות בשלל סגנונות עיקריים, וכל אחד יוכל לבחור את זה שמועדף עליו. עם זאת, מומלץ להתחשב ברצונות של כלל החוגגים ולספק סגנונות מגוונים שיקדמו הנאה עבור כולם. להלן שלבים לבחירה שיסייעו בהליך הבחירה:

פרטים נוספים
כמה עולה להפיק חתונה?
כמה עולה להפיק חתונה?

חתונה היא אירוע יקר המצריך מאתנו תכנון מוקדם. הפקת חתונה מחירים כוללת בתוכה עבודה עם מספר ספקים, אשר יהיו אחראים להעניק את הנפח לאירוע. כאשר מתחילים במסע לעבר החופה, רצוי לשים דגש על כל פרט, לרבות אלו אשר נראים לנו פחות חשובים. אז כמה עולה להפיק חונה? שאלה מצוינת שהתשובה לה נמצאת בדרישות של כל זוג.

אנו נמצאים בתקופה, בה אירוע חתונה לא מתקיים באמצעות שבלונה קבועה. כמעט כל זוג שמתחתן מעוניין שהאירוע שלו יהיה המיוחד ביותר,

פרטים נוספים
כמה עולה להפיק חתונה בטבע?
כמה עולה להפיק חתונה בטבע?

הטבע הוא מקור השראה להרבה מאוד דברים, אנשים ומקומות. אירועים שונים המתקיימים בו, לוקחים את החוגגים למסע מרתק בדרך להפקה יוצאת דופן. לשאלה של כמה עולה להפיק חתונה בטבע? צריכה להתווסף שלל הנתונים אשר ירכיבו בסופו של דבר את האירוע שלכם. שלב הספקים הוא החשוב ביותר בכל הנוגע לתקציב, וזה אשר מביא לידי ביטוי את כל מה שתכננתם.

פרטים נוספים
כמה עולה חתונה?
כמה עולה חתונה?

החיים שלנו מתנהלים בשני מישורים: עד לחופה ואחריה. לפני האירוע אנחנו מצויים בסוג של חלום, אשר ממנו נתעורר רק בסיומו. הרבה מאוד רצונות צפים באוויר. כל אחד יהיה מעוניין בטוב, האיכותי, והמעניין אותו אין לאחרים.

פרטים נוספים
כמה עולה חתונה ממוצעת?
כמה עולה חתונה ממוצעת?

חתונה היא אירוע השיא בחייו של כל זוג. מכאן העסק רק הולך ונהיה רציני יותר, החל ממגורים משותפים, קניית דירה, הקמת משפחה וכניסה לתוך מערבולת החיים האמתיים. הפקת חתונה אורכת זמן מה לפני האירוע המדובר, וכוללת מפגש עם הרבה מאוד גורמים שאמורים להפעילו. אז כמה עולה חתונה ממוצעת? תלוי את מי שואלים.

פרטים נוספים
עקבו אחרינו
הכתובת שלנו
רח' הברזל 38, תל אביב

טלפון
© כל הזכויות שמורות לכאן לזוגות